Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Om du är ute efter en integrerad diskmaskin är denna modell från Beko ett bra alternativ. Med funktionen "fördröjd start" kan du välja själv när diskmaskinen ska startas.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Beko BDIS25023 är 8 490 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Trött på att diska för hand? Beko Beko BDIS25023 White är en diskmaskin från Beko som passar i de flesta köken. Den integrerade diskmaskinen smälter sömlöst in i köket. Den höga energiklassningen spar både på miljö och din plånbok.
En sådan här diskmaskin har en frontpanel som matchar övriga köket och byggs enkelt in i ett skåp. Det gör att den passar väldigt fint in med resten av kökets inredning. Det här är en av de större diskmaskinerna på marknaden, med plats för hela tio kuvert. Ett bra val för den lite större familjen eller för dig som ofta har middagsgäster.
Den har ett högt snittbetyg på 4.8 av 5 och alla funktioner gör den till en väldigt prisvärd diskmaskin. Du kan prisjämföra den här diskmaskinen här på PriceRunner och just nu är det lägsta priset 8490.00 kr.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Beko BDIS25023 |
| Märke | Beko |
Typ | |
| Placering | Helintegrerad |
Specifikationer | |
| Ljudnivåklass | C |
| Energiklass | E |
| Ljudnivå | 49 dB |
| Färg | Vit |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning per 100 cyklar | 76.0 kW/h |
Vattenförbrukning | |
| Vattenförbrukning per cykel | 12.0 L |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-03-30 |
Funktioner | |
|---|---|
| Placering av bestick | Bestickkorg |
| Antal kuvert | 10 st |
| Egenskaper | Höj och sänkbara korgar, Elektronisk saltindikator, Display, Startfördröjning |
| Höjdjusterbara korgar | Höj och sänkbar överkorg |
Mått | |
| Standardbredd | 45 cm |
| Bredd | 44.8 cm |
| Djup | 55.0 cm |
| Höjd | 81.8 cm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .