Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En integrerad diskmaskin byggs in i ditt kök och har samma kökslucka som den övriga inredningen. Denna modell har en bestickkorg som är urtagbar för att underlätta tömning och påfy
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Smeg ST4522IN är 9 495 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
Går du i tankarna för att köpa en ny diskmaskin? Den kan den här maskinen från Smeg vara ett riktigt bra val. Denna maskin är byggd för att integreras i din köksinredning. Den höga energiklassningen spar både på miljö och din plånbok.
Detta är en helintegrerad diskmaskin som byggs in helt i din köksinredning. Den kan alltså utrustas med en frontpanel som matchar din övriga köksinredning, vilket ger ditt kök ett riktigt stilrent intryck. Maskinen har en medelhög ljudnivå på 46 decibel.
Jämfört med snittpriset inom kategorin diskmaskiner har den här modellen ett lägre pris, perfekt för dig som är ute efter en billigare diskmaskin. I kategorin diskmaskiner är det här för närvarande en av de mest populära produkterna på PriceRunner och för tillfället är det lägsta priset 9495.00 kr.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Smeg ST4522IN |
| Märke | Smeg |
Typ | |
| Placering | Helintegrerad |
Specifikationer | |
| Torkeffekt | A |
| Diskeffekt | A |
| Ljudnivåklass | B |
| Energiklass | E, G |
| Sladdlängd | 150.0 cm |
| Antal program | 6 |
| Ljudnivå | 46 dB |
Strömförsörjning | |
| Säkring (ampere) | 10A |
| Anslutningseffekt | 1300 W |
Elkonsumtion | |
| Energiförbrukning per 100 cyklar | 70.0 kW/h |
Vattenförbrukning | |
| Vattenförbrukning per cykel | 9.9 L |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Funktioner | |
|---|---|
| Torkningsprogram | AutoOpen torkning, Turbo torkning |
| Placering av bestick | Bestickkorg |
| Egenskaper | Automatisk dosering av diskmedel, Höj och sänkbara korgar, Elektronisk saltindikator, Display, Höj och sänkbara fötter, Startfördröjning, Intensiv zon, Vattenskydd |
| Vattenskydd | Aquastop |
| Antal kuvert | 9 st |
| Temperaturlägen | 45 °C, 50 °C, 65 °C, 70 °C |
| Höjdjusterbara korgar | Höj och sänkbar överkorg |
Mått | |
| Standardbredd | 45 cm |
| Bredd | 44.0 cm |
| Djup | 55.0 cm |
| Höjd | 81.0 cm |
| Bredd (nischmått) | 45.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-08-24 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .