Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Halvintegrerade maskiner har samma frontpanel som övrig inredning, men har en synlig kontrollpanel. Den digitala displayen ger dig all den information du behöver på ett tydligt sät
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Gram OM 4330-90 RT är 4 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Är du ute efter en ny diskmaskin? Då kan Gram Gram OM 4330-90 RT Vit vara ett bra alternativ. Denna maskin är byggd för att passa in i ditt kök, och kommer utan frontpanel så att du kan välja samma lucka som den övriga inredningen har. Den höga energiklassningen spar både på miljö och din plånbok.
Skillnaden mellan en helintegrerad diskmaskin och denna halvintegrerade modell är att du i det här fallet har reglagen på framsidan av maskinen, vilket gör att du inte kan ha en front som täcker hela framsidan. Det här är en av de större diskmaskinerna på marknaden, med plats för hela tio kuvert. Ett bra val för den lite större familjen eller för dig som ofta har middagsgäster.
Du kan prisjämföra den här diskmaskinen här på PriceRunner och för närvarande är det lägsta priset 4990.00 kr. Jämfört med snittpriset inom kategorin diskmaskiner har den här modellen ett lägre pris, perfekt för dig som är ute efter en billig diskmaskin.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Gram OM 4330-90 RT |
| Märke | Gram |
Typ | |
| Placering | Halvintegrerad |
Specifikationer | |
| Torkeffekt | A |
| Energiklass | E |
| Ljudnivå | 45 dB |
| Sladdlängd | 165.0 cm |
| Antal program | 8 |
| Färg | Vit |
Funktioner | |
| Placering av bestick | Bestickbricka |
| Antal kuvert | 10 st |
| Egenskaper | Elektronisk sköljmedel/glansmedelsindikator, Barnlås, Elektronisk saltindikator, Display, Vattenskydd |
| Vattenskydd | Aquastop |
Strömförsörjning | |
| Säkring (ampere) | 10A |
| Anslutningseffekt | 1900 W |
Elkonsumtion | |
|---|---|
| Energiförbrukning per 100 cyklar | 211.0 kW/h |
Vattenförbrukning | |
| Vattenförbrukning per år | 2520.0 L |
| Vattenförbrukning per cykel | 9.0 L |
Strömkälla | |
| Spänning | 230.0 V |
Mått | |
| Höjd (nischmått) | 92.0 cm |
| Djup (nischmått) | 57.0 cm |
| Standardbredd | 45 cm |
| Bredd | 45.0 cm |
| Djup | 57.0 cm |
| Höjd | 82.0 cm |
| Bredd (nischmått) | 45.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-02-01 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .