Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Alla priser visas exklusive frakt. Just nu finns det inga aktuella butiker som säljer Samsung Galaxy S10e 128GB, datan som visas är historiska priser.
Samsung Samsung Galaxy S10e 128GB lanserades 2019 och den är laddad med dubbla bakre kameror (upp till 16 Mp), en 10 MP-frontkamera och en kraftfull octa core-processor. Med en 5.8-tums AMOLED-skärm och vattentåligt skal är detta en telefon som levererar enligt dina behov, dag efter dag.
Samsung Galaxy S10e 128GB kommer med inbyggt stötskydd. Med kameran frampå telefonen tar du enkelt både selfies och gruppbilder. Kameran låter dig även filma i upp till 960 fps med 4K-upplösning. Idag blir hörlursjack allt mer ovanligt, men den här telefonen har faktiskt ett gammalt hederligt 3.5 mm hörlursjack, så det är bara att plugga in och köra på som vanligt.
Samsung Galaxy S10e 128GB är utrustad med ett batteri med bra kapacitet för dagligt bruk (3 100 mAh). Under huven hittar vi systemchippet Samsung Exynos 9820 som körs på en 2.73 GHz octa core-processor. Tack vare denna potenta hårdvara så kommer dina appar köras utan lagg.
Idag är lägsta pris på Samsung Galaxy S10e 128GB kr. För det priset får du en ny modell med skärm från en av de främsta tillverkarna. En telefon som dessutom har en åttakärnig processor och hela 128 GB internminne. Denna modell är just nu en av våra populäraste mobiltelefoner med 4.4 av 5 i betyg.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Samsung Galaxy S10e 128GB |
| Märke | Samsung |
Serie | |
| Serie | Samsung Galaxy S10 |
Specifikationer | |
| Färg | Gul, Blå, Grön, Svart, Vit |
| Skärmstorlek | 5.8 " |
| IP-klass | IP68 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Aluminium, Glas |
| Lanseringsår | 2019 |
| Android-version | Android 9.0 Pie |
| Operativsystem | Android |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Ja |
| GPS | Ja |
| SAR-värde | 1.57 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 2 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 4K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 16.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 960fps |
| Kameraupplösning (fram) | 10.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-C, 3.5 mm Jack |
| Minneskortsläsare | Ja |
Minne | |
| RAM | 6 GB |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2019-01-07 |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | ANT+, Stereohögtalare |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Barometer, Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | AMOLED |
| Skärmupplösning | 1080x2280 |
| Pixeltäthet (PPI) | 438 |
Lagring | |
| Internminne | 128GB |
| Typ av minneskort | microSD |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Processor | |
| Processorkärnor | Octa Core |
| System on Chip (SoC) | Samsung Exynos 9820 |
| Processorhastighet | 2.84 GHz |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 3100 mAh |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddningsstandard | QI, PMA |
| Trådlös laddning | Ja |
Mått | |
| Vikt | 150.0 g |
| Höjd | 142.2 mm |
| Bredd | 69.9 mm |
| Djup | 7.9 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .