Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Alla priser visas exklusive frakt. Just nu finns det inga aktuella butiker som säljer Apple iPhone X 64GB Silver, datan som visas är historiska priser.
Apple Apple iPhone X 64GB lanserades 2017 och levereras med en kraftfull hexa core-processor, en 7 MP-frontkamera och dubbla bakre kameror (upp till 12 Mp). Med en 5.8-tums OLED-skärm och vattentåligt skal är detta en telefon som levererar vad man kan förvänta sig.
Genom att modellen uppfyller IP 67-standarden så är den både vatten- och dammtålig. Frontkameran låter dig enkelt ta selfies och gruppbilder. Kameran låter dig även filma i upp till 240 fps med 4K-upplösning.
Apple iPhone X 64GB är utrustad med en 5.8-tums OLED-skärm med fantastisk färgåtergivning och 1125x2436 upplösning. Den här telefonen körs på systemchippet Apple A11 som körs på en hexa core 2.39 GHz processor. Med denna hårdvara kommer dina appar att rulla på utan lagg.
Idag är lägsta pris på Apple iPhone X 64GB kr. För det priset får du en mobiltelefon med skärm från en av de främsta tillverkarna. En telefon som dessutom har en hexa core-processor och 64 GB internminne. Denna modell har ett betyg på 4.5 av 5.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple iPhone X 64GB Silver |
| Märke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone X |
Specifikationer | |
| Färg | Silver |
| Tillverkarfärg | Silver |
| Skärmstorlek | 5.8 " |
| IP-klass | IP67 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Stål, Glas |
| Lanseringsår | 2017 |
| Operativsystem | iOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| SAR-värde | 1.17 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 2 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 4K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 12.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 240fps |
| Kameraupplösning (fram) | 7.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | Lightning |
| Minneskortsläsare | Nej |
Minne | |
| RAM | 3 GB |
Lagring | |
| Internminne | 64GB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stereohögtalare |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Barometer, Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Ansiktsigenkänning |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | Retina |
| Skärmupplösning | 1125x2436 |
| Pixeltäthet (PPI) | 458 |
Processor | |
| Processorkärnor | Hexa Core |
| System on Chip (SoC) | Apple A11 |
| Processorhastighet | 2.39 GHz |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 2716 mAh |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddningsstandard | QI |
| Trådlös laddning | Ja |
Mått | |
| Vikt | 174.0 g |
| Höjd | 143.6 mm |
| Bredd | 70.9 mm |
| Djup | 7.7 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2017-09-11 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .