Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Prova flexibla betalningar med


Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Doro 6881 4G Mobiltelefon Dubbla Skärmar är 1 790 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Doro 6881 4G Mobiltelefon Dubbla Skärmar |
| Märke | Doro |
Serie | |
| Serie | Doro 6000 |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black/White |
| Skärmstorlek | 2.8 " |
| Seniortelefon | Nej |
| Lanseringsår | 2022 |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Nej |
| SAR-värde | 1.116 W/kg |
| SIM-kort | Micro-SIM |
| 5G | Nej |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Nej |
Kamera | |
| Antal kameror bak | 1 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Nej |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 2.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
| Minneskortsläsare | Ja |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Ja |
| Stöttålig | Nej |
| Fysiskt tangentbord | Nummersats |
| Vattentålig | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Nej |
| Sekundär skärm | Nej |
| Skärmupplösning | 240x320 |
| Pixeltäthet (PPI) | 143 |
Lagring | |
| Typ av minneskort | microSD |
Trådlöst | |
| NFC | Nej |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 1000 mAh |
| Snabbladdning | Nej |
| Trådlös laddning | Nej |
Mått | |
| Vikt | 124.0 g |
| Höjd | 107.0 mm |
| Bredd | 56.0 mm |
| Djup | 21.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2025-11-20 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .