Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Lägsta pris på Hotwav 7 Pro Rugged Outdoor Mobile Phone är 3 569 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Hotwav 7 Pro Rugged Outdoor Mobile Phone |
| Märke | Hotwav |
Specifikationer | |
| Färg | Rosa, Svart |
| IP-klass | IP68 |
| Seniortelefon | Nej |
| Operativsystem | Android |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| 5G | Ja |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Funktioner | |
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Inbyggda sensorer | Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer |
Anslutningar | |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Kamera | |
|---|---|
| Antal kameror fram | 1 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Nej |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Uppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Skärmupplösning | 750x1334 |
Lagring | |
| Internminne | 16GB, 256GB, 512GB |
Minne | |
| RAM | 8 GB, 16 GB, 36 GB |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2025-04-19 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .