Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Apple iPhone 13 mini, 512GB Midnight är 13 490 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 6 jämförda butiker.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple iPhone 13 mini, 512GB Midnight |
| Märke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone 13 |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Midnight |
| Skärmstorlek | 5.4 " |
| IP-klass | IP68 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Keramisk, Aluminium, Glas |
| Lanseringsår | 2021 |
| Operativsystem | iOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| 5G frekvensområde | Sub-6 GHz |
| SAR-värde | 1.19 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
| 5G | Ja |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Nej |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 2 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 4K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 12.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 240fps |
| Kameraupplösning (fram) | 12.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | Lightning |
| Minneskortsläsare | Nej |
Lagring | |
| Internminne | 512GB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stereohögtalare |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Barometer, Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Ansiktsigenkänning |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | Retina |
| Skärmupplösning | 1080x2340 |
| Pixeltäthet (PPI) | 476 |
Minne | |
| RAM | 4 GB |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Processor | |
| Processorkärnor | Hexa Core |
| System on Chip (SoC) | Apple A15 |
| Processorhastighet | 3.23 GHz |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 2438 mAh |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddningsstandard | QI |
| Trådlös laddning | Ja |
Mått | |
| Vikt | 141.0 g |
| Höjd | 131.5 mm |
| Bredd | 64.2 mm |
| Djup | 7.7 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2025-03-11 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .