Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna modell är utrustad med en rymlig skärm på hela sex tum. Denna TCL-smartphone har 3 000 mAh i batterikapacitet.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på TCL 501 32GB Blue är 999 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
501 32GB lanserades 2024 och den är laddad med en bakre kamera (upp till 5 Mp), en 2 MP-frontkamera och en kraftfull octa core-processor. Med en sex-tums LCD-skärm och plats för microSD-kort är detta en telefon som levererar vad man kan förvänta sig.
Telefonen är även utrustad med stötskydd för att klara hårda tag. Frontkameran gör det enkelt att både använda telefonen som spegel och att ta selfies med! Kameran låter dig även filma i upp till 30fps med 1080p-upplösning.
501 32GB är utrustad med ett batteri med bra kapacitet för dagligt bruk (3 000 mAh). Under huven hittar vi systemchippet Cortex-A53 som körs på en 2.2 GHz octa core-processor. Tack vare denna potenta hårdvara så kommer dina appar köras utan lagg.
Idag är lägsta pris på 501 32GB 999.00 kr. För det priset får du en telefon med skärm. En telefon som dessutom har en åttakärnig processor och 32GB internminne.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | TCL 501 32GB Blue |
| Märke | TCL |
Specifikationer | |
| Färg | Blå |
| Tillverkarfärg | Blue |
| Skärmstorlek | 6.0 " |
| Seniortelefon | Nej |
| Lanseringsår | 2024 |
| Android-version | Android 14 |
| Operativsystem | Android |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 1 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Nej |
| Videoupplösning (max) | 1080p |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 5.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 30fps |
| Kameraupplösning (fram) | 2.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Funktioner | |
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Vattentålig | Nej |
| Inbyggda sensorer | Gyroscope/Accelerometer |
Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutningar | USB-C, 3.5 mm Jack |
| Minneskortsläsare | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | LCD |
| Pixeltäthet (PPI) | 203 |
Minne | |
| RAM | 2 GB |
Lagring | |
| Internminne | 32GB |
| Typ av minneskort | microSDXC |
Trådlöst | |
| NFC | Nej |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-version | 5.1 |
Processor | |
| Processorkärnor | Octa Core |
| System on Chip (SoC) | Cortex-A53 |
| Processorhastighet | 2.2 GHz |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 3000 mAh |
| Snabbladdning | Nej |
| Trådlös laddning | Nej |
Mått | |
| Vikt | 178.5 g |
| Höjd | 156.5 mm |
| Bredd | 74.9 mm |
| Djup | 9.7 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-09-09 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .