Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Apple iPhone 16 Pro 1TB kombinerar avancerad teknik med elegant design och är utrustad med en 48MP kamera och 1TB lagring för alla dina behov.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Apple iPhone 16 Pro, 1TB Desert Titanium är 21 995 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Apple iPhone 16 Pro 1TB erbjuder en imponerande kombination av banbrytande teknik och elegant design. Med en 6.3" OLED-skärm och 120Hz uppdateringsfrekvens får du en visuell upplevelse utöver det vanliga. Det kraftfulla Apple A18 Pro-chipsetet och 1TB internminne säkerställer att du har all prestanda och lagringsutrymme du behöver.
Apple iPhone 16 Pro 1TB är utrustad med tre bakre kameror på 48MP och en främre kamera på 12MP. Med optisk bildstabilisering och 4K videoinspelning får du skarpa och detaljerade bilder och videor, oavsett ljusförhållanden. Perfekt för både vardagliga ögonblick och professionell fotografering.
Med stöd för 5G, Wi-Fi 7 och Bluetooth 5.3 är Apple iPhone 16 Pro 1TB alltid redo att hålla dig uppkopplad. USB-C-anslutning och trådlös laddning gör det enkelt att hålla din mobil laddad och redo för användning. Dessutom får du både ansiktsigenkänning och fingeravtrycksläsare för extra säkerhet.
Sammanfattningsvis är Apple iPhone 16 Pro 1TB en kraftfull och mångsidig smartphone som kombinerar toppmodern teknik med användarvänlighet och stil. Det lägsta priset på PriceRunner är för närvarande 21995.00 kr.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple iPhone 16 Pro, 1TB Desert Titanium |
| Märke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone 16 |
Specifikationer | |
| Färg | Beige |
| Tillverkarfärg | Desert Titanium |
| Skärmstorlek | 6.3 " |
| IP-klass | IP68 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Titan, Glas |
| Lanseringsår | 2024 |
| Operativsystem | iOS |
| Energiklass | B |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| 5G frekvensområde | mmWave, Sub-6 GHz |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
| 5G | Ja |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 3 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 4K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 48.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 120fps |
| Kameraupplösning (fram) | 12.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Lagring | |
| Internminne | 1TB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stöd för hörselslinga, Stereohögtalare |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Barometer, Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare, Ansiktsigenkänning |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-C |
| Minneskortsläsare | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | OLED |
| Uppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Pixeltäthet (PPI) | 460 |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-version | 5.3 |
Processor | |
| Processorkärnor | Hexa Core |
| System on Chip (SoC) | Apple A18 Pro |
Strömkälla | |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddningsstandard | QI |
| Trådlös laddning | Ja |
Mått | |
| Vikt | 199.0 g |
| Höjd | 149.6 mm |
| Bredd | 71.5 mm |
| Djup | 8.3 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-09-09 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .