Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

iPhone 16 Plus 256GB från 2024 erbjuder en 6,7" OLED-skärm, ett A18-chip och ett avancerat kamerasystem för dig som vill kunna filma och ta bilder på proffsnivå.
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Apple iPhone 16 Plus, 256GB Ultramarine är 11 295 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 18 jämförda butiker.
iPhone 16 Plus 256GB tar din foto- och video-upplevelse till nya höjder. Med en 48 MP huvudkamera tar du enkelt högupplösta bilder och säkerställer att du fångar varje detalj i ögonblicket du vill föreviga. Den 6,7" stora OLED-skärmen blir kronan på verket när du vill granska dina bilder och filmer, och batteriet tillåter dessutom upp till 27 timmars videouppspelning.
iPhone 16 Plus 256GB har ett nytt kamerareglage som gör att du enkelt kommer åt kameraverktygen. Ett lätt tryck fokuserar kameran, medan ett hårt tryck tar ett foto eller startar inspelning. 2x optisk zoom och ultravidvinkel ger dig skarpa och högupplösta bilder.
iPhone 16 Plus 256GB utmärker sig med sin 48 MP kamera och det uppdaterade kamerareglaget. A18-chipet är 30% mer energieffektivt än A16-chipet i iPhone 15, vilket gör iPhone 16 Plus till ett överlägset val.
Apple iPhone 16 Plus 256GB är en smartphone som ger liv åt dina foton och videor. Med en 48 MP kamera, nytt kamerasystem och ett effektivt A18-chip, är det en mobiltelefon på premiumnivå. Det lägsta priset på PriceRunner är för närvarande 11295.00 kr.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple iPhone 16 Plus, 256GB Ultramarine |
| Märke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone 16 |
Specifikationer | |
| Färg | Blå |
| Tillverkarfärg | Ultramarine |
| Skärmstorlek | 6.7 " |
| IP-klass | IP68 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Aluminium, Glas |
| Lanseringsår | 2024 |
| Operativsystem | iOS |
| Energiklass | B |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| 5G frekvensområde | mmWave, Sub-6 GHz |
| SAR-värde | 1.33 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
| 5G | Ja |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 2 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 4K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 48.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 240fps |
| Kameraupplösning (fram) | 12.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Lagring | |
| Internminne | 256GB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stereohögtalare |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Barometer, Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Ansiktsigenkänning |
Anslutningar | |
| Anslutningar | DisplayPort, USB-C |
| Minneskortsläsare | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | OLED |
| Skärmupplösning | 1290x2796 |
| Pixeltäthet (PPI) | 460 |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-version | 5.3 |
Processor | |
| Processorkärnor | Hexa Core |
| System on Chip (SoC) | Apple A18 |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 4674 mAh |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddningsstandard | QI |
| Trådlös laddning | Ja |
Mått | |
| Vikt | 199.0 g |
| Höjd | 160.9 mm |
| Bredd | 77.8 mm |
| Djup | 7.8 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-09-09 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .