Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En perfekt telefon för barnen eller för användning som extratelefon. 32 GB lagringsutrymme är inte det största på marknaden, men borde duga för det mesta. Låt inget ögonblick gå fö
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Apple iPhone 6S 32GB är 1 799 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Den här telefonen från Apple lanserades 2016 och är utrustad med en bakre kamera (upp till 12 Mp), en 5 MP-frontkamera och en dual core-processor. Med en 4.7-tums Retina-skärm och en upplösning på 750x1334 pixlar är detta telefonen för dig som bara vill ha något som fungerar.
Apple iPhone 6S 32GB är utrustad med ett batteri med bra kapacitet för dagligt bruk (1 715 mAh). Under huven hittar vi systemchippet Apple A9 som körs på en 1.85 GHz dual core-processor. Tack vare denna hårdvara kommer du uppleva dina appar som riktigt snabba.
Apple iPhone 6S 32GB kommer med inbyggt stötskydd. Med kameran frampå telefonen tar du enkelt både selfies och gruppbilder. Med telefonens kamera kan du även filma i 60 fps samt 4K, 720p, and 1080p-upplösning. Idag blir hörlursjack allt mer ovanligt, men den här telefonen har faktiskt ett gammalt hederligt 3.5 mm hörlursjack, så det är bara att plugga in och köra på som vanligt.
Idag är lägsta pris på Apple iPhone 6S 32GB 1799.00 kr. För det priset får du en mobiltelefon med skärm från en av de främsta tillverkarna. En telefon som har en åttakärnig processor och 32 GB internminne. Denna modell har ett betyg på 4.5 av 5.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple iPhone 6S 32GB |
| Märke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone 6 |
Specifikationer | |
| Färg | Silver |
| Tillverkarfärg | Silver |
| Skärmstorlek | 4.7 " |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Aluminium, Stål, Glas |
| Lanseringsår | 2016 |
| Operativsystem | iOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| SAR-värde | 0.98 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 1 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Nej |
| Videoupplösning (max) | 4K, 720p, 1080p |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 12.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 60fps |
| Kameraupplösning (fram) | 5.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | Lightning, 3.5 mm Jack |
| Minneskortsläsare | Nej |
Minne | |
| RAM | 2 GB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Vattentålig | Nej |
| Inbyggda sensorer | Fingertrycksavläsare |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | Retina |
| Skärmupplösning | 750x1334 |
| Pixeltäthet (PPI) | 326 |
Lagring | |
| Internminne | 32GB |
Processor | |
| Processorkärnor | Dual Core |
| System on Chip (SoC) | Apple A9 |
| Processorhastighet | 1.85 GHz |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-version | 4.2 |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 1715 mAh |
| Snabbladdning | Nej |
| Trådlös laddning | Nej |
Mått | |
| Vikt | 143.0 g |
| Höjd | 138.3 mm |
| Bredd | 67.1 mm |
| Djup | 7.1 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-09-14 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .