Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Alla priser visas exklusive frakt. Just nu finns det inga aktuella butiker som säljer Apple iPhone 7 Plus 256GB, datan som visas är historiska priser.
Här har du telefonen Apple iPhone 7 Plus 256GB från Apple som lanserades 2016 och är laddad med en quad core-processor, en 7 MP-frontkamera och dubbla bakre kameror (upp till 12 Mp). Med en 5.5-tums Retina-skärm och vattentåligt skal är detta en telefon som levererar vad man kan förvänta sig.
Apple iPhone 7 Plus 256GB är utrustad med en tydlig touchscreen som gör telefonen lättanvänd. Under huven hittar vi systemchippet Apple A10 som körs på en 2.34 GHz quad core-processor. Tack vare denna hårdvara så kommer dina appar köras utan lagg.
Utrustad med två kameror med 12 Mp upplösning är Apple iPhone 7 Plus 256GB en smidig telefon för dig som gillar att fota. Frontkameran låter dig enkelt ta selfies och gruppbilder. Med telefonens kamera kan du även filma i 120 fps samt 4K, 720p, and 1080p-upplösning.
Idag är lägsta pris på Apple iPhone 7 Plus 256GB kr. För det priset får du en smartphone med skärm från en av de främsta tillverkarna. En telefon som har en quad core-processor och hela 256 GB internminne. Denna modell har ett betyg på 4.6 av 5.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple iPhone 7 Plus 256GB |
| Märke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone 7 |
Specifikationer | |
| Färg | Rosa, Silver, Svart, Vit, Grå, Guld |
| Skärmstorlek | 5.5 " |
| IP-klass | IP67 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Aluminium, Glas |
| Lanseringsår | 2016 |
| Operativsystem | iOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| SAR-värde | 1.24 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 2 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 4K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 12.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 240fps |
| Kameraupplösning (fram) | 7.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | Lightning |
| Minneskortsläsare | Nej |
Minne | |
| RAM | 3 GB |
Lagring | |
| Internminne | 256GB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stereohögtalare |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Barometer, Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | Retina |
| Skärmupplösning | 1080x1920 |
| Pixeltäthet (PPI) | 401 |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-version | 4.2 |
Processor | |
| Processorkärnor | Quad Core |
| System on Chip (SoC) | Apple A10 |
| Processorhastighet | 2.34 GHz |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 2900 mAh |
| Snabbladdning | Nej |
| Trådlös laddning | Nej |
Mått | |
| Vikt | 188.0 g |
| Höjd | 158.2 mm |
| Bredd | 77.9 mm |
| Djup | 7.3 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-09-05 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .