Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Alla priser visas exklusive frakt. Just nu finns det inga aktuella butiker som säljer Apple iPhone 7, 128GB Rose Gold, datan som visas är historiska priser.
Apple Apple iPhone 7 128GB lanserades 2016 och den är laddad med en bakre kamera (upp till 12 Mp), en 7 MP-frontkamera och en quad core-processor. Med en 4.7-tums Retina-skärm och vattentåligt skal är detta en telefon som levererar enligt dina behov, dag efter dag.
Denna modell uppfyller IP 67-standarden och är både vatten- och dammtålig. Frontkameran gör det enkelt att både använda telefonen som spegel och att ta selfies med! Med telefonens kamera kan du även filma i 120 fps samt 4K, 720p, and 1,080p-upplösning.
Apple iPhone 7 128GB är utrustad med ett batteri med bra kapacitet för dagligt bruk (1 960 mAh). Den här telefonen körs på systemchippet Apple A10 som körs på en quad core 2.34 GHz processor. Med denna hårdvara kommer dina appar att rulla på friktionsfritt.
Idag är lägsta pris på Apple iPhone 7 128GB kr. För det priset får du en telefon med skärm från en av de främsta tillverkarna. En telefon som har en quad core-processor och hela 128 GB internminne. Denna modell har ett betyg på 4.5 av 5.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple iPhone 7, 128GB Rose Gold |
| Märke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone 7 |
Specifikationer | |
| Färg | Roséguld |
| Tillverkarfärg | Rose Gold |
| Skärmstorlek | 4.7 " |
| IP-klass | IP67 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Aluminium, Glas |
| Lanseringsår | 2016 |
| Operativsystem | iOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| SAR-värde | 1.19 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 1 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 4K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 12.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 240fps |
| Kameraupplösning (fram) | 7.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | Lightning |
| Minneskortsläsare | Nej |
Lagring | |
| Internminne | 128GB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stöd för hörselslinga |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Barometer, Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | Retina |
| Skärmupplösning | 750x1334 |
| Pixeltäthet (PPI) | 326 |
Minne | |
| RAM | 2 GB |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-version | 4.2 |
Processor | |
| Processorkärnor | Quad Core |
| System on Chip (SoC) | Apple A10 |
| Processorhastighet | 2.34 GHz |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 1960 mAh |
| Snabbladdning | Nej |
| Trådlös laddning | Nej |
Mått | |
| Vikt | 138.0 g |
| Höjd | 138.3 mm |
| Bredd | 67.1 mm |
| Djup | 7.1 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2016-09-05 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .