Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Redmi 13 256GB är en IP53-klassad telefon, vilket innebär att den är både vatten- och dammtålig. 256GB lagringsutrymme är inte det största på marknaden, men borde duga för det mest
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Xiaomi Redmi 13 256GB Midnight Black är 2 790 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Här har du telefonen Redmi 13 256GB som släpptes 2024 och har packats med en kraftfull octa core-processor, en 13 MP-frontkamera och dubbla bakre kameror (upp till 108 Mp). Med en 6.79-tums LCD-skärm och vattentåligt skal är detta en telefon som levererar enligt dina behov, dag efter dag.
Utrustad med två kameror med 108 Mp upplösning är denna telefon från Xiaomi en perfekt telefon för dig som vill föreviga dina upplevelser. Frontkameran låter dig enkelt ta selfies och gruppbilder. Med telefonens kamera kan du även filma i 30fps samt 1080p-upplösning.
Redmi 13 256GB är utrustad med en generös 6.79-tums LCD-skärm med 1080x2460 upplösning. Den här telefonen körs på en octa core 2 GHz processor. Med denna hårdvara kommer dina appar att rulla på friktionsfritt.
Idag är lägsta pris på Redmi 13 256GB 2790.00 kr. För det priset får du en mobiltelefon med rejäl skärm. En telefon som dessutom har en åttakärnig processor och 256GB internminne. Denna modell har ett betyg på 4.5 av 5.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Xiaomi Redmi 13 256GB Midnight Black |
| Märke | Xiaomi |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Midnight Black |
| Skärmstorlek | 6.79 " |
| IP-klass | IP53 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Plast, Glas |
| Lanseringsår | 2024 |
| Android-version | Android 14 |
| Operativsystem | Android |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Ja |
| GPS | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 2 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Nej |
| Videoupplösning (max) | 1080p |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 108.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 30fps |
| Kameraupplösning (fram) | 13.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-C, 3.5 mm Jack |
| Minneskortsläsare | Ja |
Minne | |
| RAM | 8 GB |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-06-03 |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | FM Radio |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare, Ansiktsigenkänning |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | LCD |
| Uppdateringsfrekvens | 90Hz |
| Skärmupplösning | 1080x2460 |
| Pixeltäthet (PPI) | 396 |
Lagring | |
| Internminne | 256GB |
| Typ av minneskort | microSD |
Processor | |
| Processorkärnor | Octa Core |
| Processorhastighet | 2.0 GHz |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-version | 5.4 |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 5030 mAh |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddning | Nej |
Mått | |
| Vikt | 205.0 g |
| Höjd | 168.6 mm |
| Bredd | 76.3 mm |
| Djup | 8.3 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .