Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Med ett vatten- och dammtåligt hölje enligt IP68-standarden behöver du inte oroa dig. De trippla kamerorna kan fotografera i upp till 50 Mp upplösning och spela in videos i fantast
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Motorola Edge 50 Ultra 1TB Forest Grey är 10 789 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 4 jämförda butiker.
Edge 50 Ultra 1TB släpptes 2024 och den är utrustad med trippla bakre kameror (upp till 50 Mp), en 50 MP-frontkamera och en kraftfull octa core-processor. Med en 6.7-tums OLED-skärm och vattentåligt skal är detta ett bra val för dig på jakt efter en stabil telefon som kan möta alla dina behov.
Edge 50 Ultra 1TB är utrustad med en generös 6.7-tums OLED-skärm med fantastisk färgåtergivning och 2712x1220 upplösning. Den här telefonen körs på systemchippet Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 som körs på en octa core 3 GHz processor. Med denna hårdvara kommer dina appar att rulla på laggfritt.
Utrustad med tre kameralinser med 50 megapixlars upplösning är denna modell en perfekt telefon för dig som vill föreviga dina upplevelser. Med kameran frampå telefonen tar du enkelt både selfies och gruppbilder. Kameran låter dig även filma i upp till 60fps med 4K-upplösning.
Idag är lägsta pris på Edge 50 Ultra 1TB 10789.00 kr. För det priset får du en mobiltelefon med stor skärm. En telefon som dessutom har en octa core-processor och 1TB internminne.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Motorola Edge 50 Ultra 1TB Forest Grey |
| Märke | Motorola |
Serie | |
| Serie | Motorola Edge |
Specifikationer | |
| Färg | Grå |
| Tillverkarfärg | Forest Grey |
| Skärmstorlek | 6.7 " |
| IP-klass | IP68 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Aluminium, Glas, Läder |
| Lanseringsår | 2024 |
| Android-version | Android 14 |
| Operativsystem | Android |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| SIM-kort | eSIM |
| 5G | Ja |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 3 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 4K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 50.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 60fps |
| Kameraupplösning (fram) | 50.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-C |
| Minneskortsläsare | Nej |
Lagring | |
| Internminne | 1TB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stereohögtalare |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare, Ansiktsigenkänning |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | OLED |
| Uppdateringsfrekvens | 144Hz |
| Skärmupplösning | 2712x1220 |
| Pixeltäthet (PPI) | 446 |
Minne | |
| RAM | 16 GB |
Processor | |
| Processorkärnor | Octa Core |
| System on Chip (SoC) | Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 |
| Processorhastighet | 3.0 GHz |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-version | 5.4 |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 4500 mAh |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddning | Ja |
Mått | |
| Vikt | 197.0 g |
| Höjd | 161.2 mm |
| Bredd | 72.4 mm |
| Djup | 8.6 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-05-16 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .