Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Alla priser visas exklusive frakt. Just nu finns det inga aktuella butiker som säljer Oppo Reno 11 F 256GB, datan som visas är historiska priser.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Oppo Reno 11 F 256GB |
| Märke | Oppo |
Serie | |
| Serie | Oppo Reno |
Specifikationer | |
| Färg | Grön |
| Tillverkarfärg | Palm Green |
| Skärmstorlek | 6.7 " |
| IP-klass | IP65 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Glas |
| Lanseringsår | 2024 |
| Android-version | Android 14 |
| Operativsystem | Android |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Ja |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 3 |
| Videoupplösning (max) | 4K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Bildhastighet (max) | 480fps |
| Kameraupplösning (fram) | 32.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-C |
| Minneskortsläsare | Ja |
Lagring | |
| Internminne | 256GB |
| Typ av minneskort | microSD |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | IR |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | AMOLED |
| Uppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Skärmupplösning | 1080x2412 |
| Pixeltäthet (PPI) | 394 |
Minne | |
| RAM | 8 GB |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Processor | |
| Processorkärnor | Octa Core |
| System on Chip (SoC) | MediaTek Dimensity 7050 |
| Processorhastighet | 2.6 GHz |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 5000 mAh |
| Trådlös laddning | Nej |
Mått | |
| Vikt | 177.0 g |
| Höjd | 161.1 mm |
| Bredd | 74.7 mm |
| Djup | 7.5 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-04-12 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .