Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Den här telefonen från Zte har en rymlig pekskärm på hela 6.6 tum. Denna Ztesmartphone har hela 5 000 mAh i batterikapacitet.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Zte Blade A34 64GB är 989 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Här har du telefonen Blade A34 64GB som är laddad med en bakre kamera (upp till 5 Mp), en 2 MP-frontkamera och en kraftfull octa core-processor. Med en 6.6-tums IPS-skärm och en upplösning på 720x1612 pixlar är detta en telefon som levererar enligt dina behov, dag efter dag.
Blade A34 64GB är utrustad med ett batteri med bra kapacitet för dagligt bruk (5 000 mAh). Under huven hittar vi systemchippet Spreadtrum SC9863A som körs på en 1.6 GHz octa core-processor. Tack vare denna potenta hårdvara kommer dina appar rulla på i en rasande fart.
Utrustad med en kamera med 5 Mp upplösning är denna modell ett bra val för dig som är i farten och vill fotografera. Frontkameran gör det enkelt att både använda telefonen som spegel och att ta selfies med! Med telefonens kamera kan du även filma i 30fps samt 720p-upplösning.
Idag är lägsta pris på Blade A34 64GB 988.91 kr. En telefon som dessutom har en åttakärnig processor och 64GB internminne.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Zte Blade A34 64GB |
| Märke | Zte |
Serie | |
| Serie | ZTE Blade |
Specifikationer | |
| Färg | Grön, Grå |
| Skärmstorlek | 6.6 " |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Plast |
| Android-version | Android 13 |
| Operativsystem | Android |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 1 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Nej |
| Videoupplösning (max) | 720p |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 4.98 MP |
| Bildhastighet (max) | 30fps |
| Kameraupplösning (fram) | 2.07 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Funktioner | |
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | FM Radio |
| Vattentålig | Nej |
| Inbyggda sensorer | Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Ansiktsigenkänning |
Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutningar | USB-C, 3.5 mm Jack |
| Minneskortsläsare | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | IPS |
| Skärmupplösning | 720x1612 |
| Pixeltäthet (PPI) | 267 |
Minne | |
| RAM | 4 GB |
Lagring | |
| Internminne | 64GB |
| Typ av minneskort | microSD |
Trådlöst | |
| NFC | Nej |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth-version | 4.2 |
Processor | |
| Processorkärnor | Octa Core |
| System on Chip (SoC) | Spreadtrum SC9863A |
| Processorhastighet | 1.6 GHz |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 5000 mAh |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddning | Nej |
Mått | |
| Vikt | 185.0 g |
| Höjd | 164.0 mm |
| Bredd | 78.5 mm |
| Djup | 8.5 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-02-02 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .