Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Redmi Note 13 Pro 4G 256GB är en IP54-klassad telefon, vilket innebär att den är både vatten- och dammtålig. Denna Xiaomismartphone har hela 5 000 mAh i batterikapacitet.
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 8GB RAM 256GB Midnight Black är 2 490 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Redmi Note 13 Pro 4G 256GB lanserades 2024 och den har packats med trippla bakre kameror (upp till 200 Mp), en 16 MP-frontkamera och en kraftfull octa core-processor. Med en 6.67-tums AMOLED-skärm och vattentåligt skal är detta en telefon som levererar vad man kan förvänta sig.
Utrustad med tre kameralinser med 200 megapixlars upplösning är denna telefon från Xiaomi en perfekt telefon för dig som vill föreviga dina upplevelser. Med kameran frampå telefonen tar du enkelt både selfies och gruppbilder. Med telefonens kamera kan du även filma i 60fps samt 1080p-upplösning.
Redmi Note 13 Pro 4G 256GB är utrustad med en tydlig touchscreen som gör telefonen lättanvänd. Under huven hittar vi en 2.2 GHz octa core-processor. Tack vare denna dynamitladdade hårdvara så kommer dina appar köras utan lagg.
Idag är lägsta pris på Redmi Note 13 Pro 4G 256GB 2490.00 kr. För det priset får du en smartphone med generös skärm. En telefon som dessutom har en åttakärnig processor och 256GB internminne. Denna modell har ett betyg på 4.6 av 5.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Xiaomi Redmi Note 13 Pro 4G 8GB RAM 256GB Midnight Black |
| Märke | Xiaomi |
Serie | |
| Serie | Xiaomi Redmi Note 13 |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Midnight Black |
| Skärmstorlek | 6.67 " |
| IP-klass | IP54 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Plast, Glas |
| Lanseringsår | 2024 |
| Android-version | Android 13 |
| Operativsystem | Android |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Ja |
| GPS | Ja |
| SAR-värde | 1.09 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 3 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 1080p |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 200.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 60fps |
| Kameraupplösning (fram) | 16.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-C, 3.5 mm Jack |
| Minneskortsläsare | Ja |
Minne | |
| RAM | 8 GB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | FM Radio, IR |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | AMOLED |
| Uppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Skärmupplösning | 1080x2400 |
| Pixeltäthet (PPI) | 395 |
Lagring | |
| Internminne | 256GB |
| Typ av minneskort | microSDXC |
Processor | |
| Processorkärnor | Octa Core |
| Processorhastighet | 2.2 GHz |
| Processorhastighet | 2.2 GHz |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 5000 mAh |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddning | Nej |
Mått | |
| Vikt | 188.0 g |
| Höjd | 161.1 mm |
| Bredd | 75.0 mm |
| Djup | 8.0 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2024-01-17 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .