Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Denna modell är utrustad med en stor pekskärm på hela 6.75 tum. 128GB lagringsutrymme är inte det största på marknaden, men borde duga för det mesta.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på TCL 40 SE 128GB är 1 999 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
TCL 40 SE 128GB lanserades 2023 och den bjuder på trippla bakre kameror (upp till 50 Mp), en 8 MP-frontkamera och en kraftfull octa core-processor. Med en 6.75-tums LCD-skärm och en upplösning på 1600x720 pixlar är detta en telefon som levererar enligt dina behov, dag efter dag.
TCL 40 SE 128GB är utrustad med en tydlig touchscreen som gör telefonen lättanvänd. Den här telefonen körs på en octa core 2.3 GHz processor. Med denna hårdvara kommer dina appar att rulla på i en rasande fart.
Ett plus är att modellen är utrustad med stötskydd för att klara tuffare miljö. Frontkameran låter dig enkelt ta selfies och gruppbilder. Med telefonens kamera kan du även filma i 30fps samt 1080p-upplösning. Idag blir hörlursjack allt mer ovanligt, men den här telefonen har faktiskt ett gammalt hederligt 3.5 mm hörlursjack, så det är bara att plugga in och köra på som vanligt.
Idag är lägsta pris på TCL 40 SE 128GB 1999.00 kr. För det priset får du en telefon med rejäl skärm. En telefon som dessutom har en octa core-processor och 128GB internminne. Denna modell har ett betyg på 4.2 av 5.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | TCL 40 SE 128GB |
| Märke | TCL |
Specifikationer | |
| Färg | Lila, Grå |
| Skärmstorlek | 6.75 " |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Plast, Glas |
| Lanseringsår | 2023 |
| Android-version | Android 13 |
| Operativsystem | Android |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 3 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Nej |
| Videoupplösning (max) | 1080p |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 50.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 30fps |
| Kameraupplösning (fram) | 8.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Funktioner | |
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stereohögtalare |
| Vattentålig | Nej |
| Inbyggda sensorer | Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare |
Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutningar | USB-C, 3.5 mm Jack |
| Minneskortsläsare | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | LCD |
| Uppdateringsfrekvens | 90Hz |
| Skärmupplösning | 1600x720 |
| Pixeltäthet (PPI) | 260 |
Lagring | |
| Internminne | 128GB |
| Typ av minneskort | microSD |
Minne | |
| RAM | 4 GB |
Processor | |
| Processorkärnor | Octa Core |
| System on Chip (SoC) | MediaTek Helio G37 |
| Processorhastighet | 2.3 GHz |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-version | 5.1 |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 5010 mAh |
| Snabbladdning | Nej |
| Trådlös laddning | Nej |
Mått | |
| Vikt | 190.0 g |
| Höjd | 167.9 mm |
| Bredd | 76.5 mm |
| Djup | 8.5 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-08-24 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .