Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Då telefonens hölje är vatten- och dammtåligt (IP68 and IP69K) så klarar den lite hårdare tag. Du kan fotografera i upp till 50 Mp upplösning och filma i upp till 1080p.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Cat S75 128GB är 3 765 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Här har du telefonen Cat S75 128GB från Cat som lanserades 2023 och levereras med trippla bakre kameror (upp till 50 Mp), en 8 MP-frontkamera och en kraftfull octa core-processor. Med en 6.58-tums LCD-skärm och vattentåligt skal är detta telefonen för dig som bara vill ha något som fungerar.
Utrustad med tre kameralinser med 50 megapixels upplösning är denna modell en smidig telefon för dig som gillar att fota. Frontkameran låter dig enkelt ta selfies och gruppbilder. Med telefonens kamera kan du även filma i 30fps samt 1080p-upplösning.
Cat S75 128GB är utrustad med en generös 6.58-tums LCD-skärm. Den här telefonen körs på en octa core 2.2 GHz processor. Med denna hårdvara kommer dina appar att flyta på i en rasande fart.
Idag är lägsta pris på Cat S75 128GB 3765.00 kr. För det priset får du en telefon med generös skärm. En telefon som dessutom har en octa core-processor och 128GB internminne.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Cat S75 128GB |
| Märke | Cat |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Skärmstorlek | 6.6 " |
| IP-klass | IP68, IP69 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Plast, Aluminium, Glas |
| Lanseringsår | 2023 |
| Android-version | Android 12 |
| Operativsystem | Android |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Ja |
| GPS | Ja |
| 5G frekvensområde | mmWave, Sub-6 GHz |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Ja |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 3 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Nej |
| Videoupplösning (max) | 1080p |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 50.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 30fps |
| Kameraupplösning (fram) | 8.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-C |
| Minneskortsläsare | Ja |
Minne | |
| RAM | 6 GB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | LCD |
| Uppdateringsfrekvens | 120Hz |
| Skärmupplösning | 1080x2408 |
| Pixeltäthet (PPI) | 400 |
Lagring | |
| Internminne | 128GB |
| Typ av minneskort | microSD |
Processor | |
| Processorkärnor | Octa Core |
| Processorhastighet | 2.2 GHz |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-version | 5.1 |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 5000 mAh |
| Snabbladdning | Nej |
| Trådlös laddning | Ja |
Mått | |
| Vikt | 268.0 g |
| Höjd | 171.0 mm |
| Bredd | 80.0 mm |
| Djup | 11.9 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-03-21 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .