Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Såvida du inte prioriterar ett överflöd av lagringsutrymme borde 64GB räcka. Spela in videos i 1080p och ta bilder med trippla kameror i upp till 50 Mp upplösning. Tack vare telefo
Prova flexibla betalningar med


Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Nokia G22 64GB är 1 509 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
Här har du telefonen Nokia G22 64GB från Nokia som lanserades 2023 och levereras med en kraftfull octa core-processor, en 8 MP-frontkamera och trippla bakre kameror (upp till 50 Mp). Med en 6.52-tums LCD-skärm och vattentåligt skal är detta en telefon som levererar enligt dina behov, dag efter dag.
Nokia G22 64GB är utrustad med ett batteri med bra kapacitet för dagligt bruk (5 050 mAh). Den här telefonen körs på en octa core 1.6 GHz processor. Med denna hårdvara kommer dina appar att rulla på utan lagg.
Det här är en väldigt tålig mobil tack vare det inbyggda stötskyddet. Frontkameran gör det enkelt att både använda telefonen som spegel och att ta selfies med! Kameran låter dig även filma i upp till 30fps med 1080p-upplösning. Självklart funkar dina vanliga hörlurar med 3.5 mm uttag till denna modell.
Idag är lägsta pris på Nokia G22 64GB 1509.00 kr. För det priset får du en smartphone med rejäl skärm. En telefon som dessutom har en åttakärnig processor och 64GB internminne.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Nokia G22 64GB |
| Märke | Nokia |
Specifikationer | |
| Färg | Grå |
| Tillverkarfärg | Meteor Gray |
| Skärmstorlek | 6.52 " |
| IP-klass | IP52 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Plast, Glas |
| Lanseringsår | 2023 |
| Android-version | Android 12 |
| Operativsystem | Android |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Ja |
| GPS | Ja |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 3 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Nej |
| Videoupplösning (max) | 1080p |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 50.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 30fps |
| Kameraupplösning (fram) | 8.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-C, 3.5 mm Jack |
| Minneskortsläsare | Ja |
Minne | |
| RAM | 4 GB |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-03-08 |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | FM Radio |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare, Ansiktsigenkänning |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | LCD |
| Uppdateringsfrekvens | 90Hz |
| Skärmupplösning | 1600x720 |
| Pixeltäthet (PPI) | 270 |
Lagring | |
| Internminne | 64GB |
| Typ av minneskort | microSD |
Processor | |
| Processorkärnor | Octa Core |
| Processorhastighet | 1.6 GHz |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 5050 mAh |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddning | Nej |
Mått | |
| Vikt | 196.1 g |
| Höjd | 165.0 mm |
| Bredd | 76.2 mm |
| Djup | 8.5 mm |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .