Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Lagringsutrymmet rymmer 512GB data, så det finns plats för en del bilder och videos. De trippla kamerorna kan fotografera i upp till 50 Mp upplösning och filma i 8K. Denna ASUS sma
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på ASUS ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition 512GB är 10 588 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 5 jämförda butiker.
Här har du telefonen ASUS ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition 512GB från ASUS som kom ut 2022 och bjuder på trippla bakre kameror (upp till 50 Mp), en 12 MP-frontkamera och en kraftfull octa core-processor. Med en 6.78-tums AMOLED-skärm och ett stöd för snabbladdning är detta ett bra val för dig på jakt efter en stabil telefon som kan möta alla dina behov.
ASUS ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition 512GB kommer med inbyggt stötskydd. Med kameran frampå telefonen tar du enkelt både selfies och gruppbilder. Med telefonens kamera kan du även filma i 480fps samt 8K-upplösning. Du hittar även ett klassiskt 3.5 mm hörlursjack så det är bara att plugga in hörlurarna direkt i telefonen, utan några adaptrar emellan.
ASUS ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition 512GB är utrustad med en generös 6.78-tums AMOLED-skärm. Den här telefonen körs på en octa core 3.2 GHz processor. Med denna hårdvara kommer dina appar att flyta på laggfritt.
Idag är lägsta pris på ASUS ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition 512GB 10588.00 kr. För det priset får du en telefon med stor skärm. En telefon som dessutom har en octa core-processor och 512GB internminne. Denna modell har ett betyg på 4.6 av 5.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | ASUS ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition 512GB |
| Märke | ASUS |
Serie | |
| Serie | ROG Phone |
Specifikationer | |
| Färg | Röd |
| Skärmstorlek | 6.78 " |
| IP-klass | IPX4 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Aluminium, Glas |
| Lanseringsår | 2022 |
| Android-version | Android 12 |
| Operativsystem | Android |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| 5G frekvensområde | Sub-6 GHz |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Ja |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 3 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Nej |
| Videoupplösning (max) | 8K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 50.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 480fps |
| Kameraupplösning (fram) | 12.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack, USB-C |
| Minneskortsläsare | Nej |
Lagring | |
| Internminne | 512GB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stereohögtalare |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | AMOLED |
| Uppdateringsfrekvens | 165Hz |
| Skärmupplösning | 1080x2448 |
| Pixeltäthet (PPI) | 395 |
Minne | |
| RAM | 16 GB |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Processor | |
| Processorkärnor | Octa Core |
| Processorhastighet | 3.2 GHz |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 6000 mAh |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddning | Nej |
Mått | |
| Vikt | 239.0 g |
| Höjd | 173.0 mm |
| Bredd | 77.0 mm |
| Djup | 10.4 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-23 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .