Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En stor skärm på hela 6.1 tum gör telefonen lättanvänd och perfekt att kolla film på. Låt inget ögonblick gå förlorat med en 13 Mp-kamera och 1,080p videoinspelning. 32 GB lagrings
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Doro 8110 32GB är 2 590 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
Doro Doro 8110 32GB lanserades 2021 och bjuder på en kraftfull octa core-processor, en 5 MP-frontkamera och trippla bakre kameror (upp till 13 Mp). Med en 6.1-tums LCD-skärm och en upplösning på 720x1560 pixlar är detta ett bra val för dig på jakt efter en stabil telefon som kan möta alla dina behov.
Doro 8110 32GB är utrustad med en tydlig touchscreen som gör telefonen lättanvänd. Under huven hittar vi systemchippet Spreadtrum SC9863A som körs på en 1.6 GHz octa core-processor. Tack vare denna kraftfulla hårdvara kommer du uppleva dina appar som riktigt snabba.
Utrustad med tre kameralinser med 13 megapixlars upplösning är denna smartphone en perfekt telefon för dig som vill föreviga dina upplevelser. För musikälskaren som inte tagit steget över till det trådlösa samhället finns det ett 3.5 mm hörlursuttag att plugga in hörlurarna i.
Idag är lägsta pris på Doro 8110 32GB 2590.00 kr. För det priset får du en telefon med rejäl skärm. En telefon som dessutom har en åttakärnig processor och 32 GB internminne.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Doro 8110 32GB |
| Märke | Doro |
Serie | |
| Serie | Doro 8000 |
Specifikationer | |
| Färg | Grå |
| Skärmstorlek | 6.1 " |
| IP-klass | IP54 |
| Seniortelefon | Nej |
| Lanseringsår | 2021 |
| Android-version | Android 11 |
| Operativsystem | Android |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| SAR-värde | 1.12 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Nej |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 3 |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 13.0 MP |
| Kameraupplösning (fram) | 5.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Funktioner | |
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stöd för hörselslinga |
| Vattentålig | Nej |
Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutningar | USB-C, 3.5 mm Jack |
| Minneskortsläsare | Ja |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | LCD |
| Skärmupplösning | 720x1560 |
Minne | |
| RAM | 2 GB |
Lagring | |
| Internminne | 32GB |
| Typ av minneskort | microSD |
Processor | |
| Processorkärnor | Octa Core |
| System on Chip (SoC) | Spreadtrum SC9863A |
| Processorhastighet | 1.6 GHz |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Bluetooth-version | 4.2 |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 3000 mAh |
| Snabbladdning | Nej |
| Trådlös laddning | Nej |
Mått | |
| Vikt | 167.0 g |
| Höjd | 156.0 mm |
| Bredd | 73.0 mm |
| Djup | 9.2 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-11-08 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .