Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Modellen är IP 68-klassad, vilket innebär att den är både vatten- och dammtålig. Ta bilder med dubbla kameror i upp till 12 Mp upplösning och spela in videos i upp till 4K. Såvida
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på Apple iPhone 13 mini, 256GB Midnight är 10 390 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 9 jämförda butiker.
Här har du telefonen Apple iPhone 13 mini 256GB från Apple som lanserades 2021 och är laddad med en kraftfull hexa core-processor, en 12 MP-frontkamera och dubbla bakre kameror (upp till 12 Mp). Med en 5.4-tums Retina-skärm och vattentåligt skal är detta en telefon som levererar enligt dina behov, dag efter dag.
Utrustad med två kameror med 12 megapixlars upplösning är denna modell ett bra val för dig som är i farten och vill fotografera. Med kameran frampå telefonen tar du enkelt både selfies och gruppbilder. Kameran låter dig även filma i upp till 240fps med 4K-upplösning.
Apple iPhone 13 mini 256GB är utrustad med en tydlig touchscreen som gör telefonen lättanvänd. Den här telefonen körs på systemchippet Apple A15 som körs på en hexa core 3.22 GHz processor. Med denna hårdvara kommer dina appar att flyta på friktionsfritt.
Idag är lägsta pris på Apple iPhone 13 mini 256GB 10390.00 kr. För det priset får du en telefon med skärm från en av de främsta tillverkarna. En telefon som dessutom har en åttakärnig processor och hela 256GB internminne. Denna modell är just nu en av våra populäraste mobiltelefoner med 4.6 av 5 i betyg.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple iPhone 13 mini, 256GB Midnight |
| Märke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone 13 |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Midnight |
| Skärmstorlek | 5.4 " |
| IP-klass | IP68 |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Keramisk, Aluminium, Glas |
| Lanseringsår | 2021 |
| Operativsystem | iOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| 5G frekvensområde | Sub-6 GHz |
| SAR-värde | 1.19 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM, eSIM |
| 5G | Ja |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Ja |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 2 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 4K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 12.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 240fps |
| Kameraupplösning (fram) | 12.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | Lightning |
| Minneskortsläsare | Nej |
Lagring | |
| Internminne | 256GB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stöd för hörselslinga, Stereohögtalare |
| Vattentålig | Ja |
| Inbyggda sensorer | Barometer, Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Ansiktsigenkänning |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | Retina |
| Skärmupplösning | 1080x2340 |
| Pixeltäthet (PPI) | 476 |
Minne | |
| RAM | 4 GB |
Processor | |
| Processorkärnor | Hexa Core |
| System on Chip (SoC) | Apple A15 |
| Processorhastighet | 3.22 GHz |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-version | 5.0 |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 2406 mAh |
| Snabbladdning | Ja |
| Trådlös laddningsstandard | QI |
| Trådlös laddning | Ja |
Mått | |
| Vikt | 141.0 g |
| Höjd | 131.5 mm |
| Bredd | 64.2 mm |
| Djup | 7.65 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-09-14 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .