Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Alla priser visas exklusive frakt. Just nu finns det inga aktuella butiker som säljer Apple iPhone 6S Plus 128GB, datan som visas är historiska priser.
Här har du telefonen Apple iPhone 6S Plus 128GB från Apple som lanserades 2015 och bjuder på en bakre kamera (upp till 12 Mp), en 5 MP-frontkamera och en dual core-processor. Med en 5.5-tums skärm är detta en telefon som levererar enligt dina behov, dag efter dag.
Apple iPhone 6S Plus 128GB är utrustad med en tydlig touchscreen som gör telefonen lättanvänd. Under huven hittar vi systemchippet Apple A9 som körs på en 1.84 GHz dual core-processor. Tack vare denna hårdvara kommer dina appar flyta på utan lagg.
Det här är en väldigt tålig mobil tack vare det inbyggda stötskyddet Frontkameran låter dig enkelt ta selfies och gruppbilder. Med telefonens kamera kan du även filma i 60 fps and 30 fps samt 4K and 1080p-upplösning. Idag blir hörlursjack allt mer ovanligt, men den här telefonen har faktiskt ett gammalt hederligt 3.5 mm hörlursjack, så det är bara att plugga in och köra på som vanligt.
Idag är lägsta pris på Apple iPhone 6S Plus 128GB kr. För det priset får du en mobiltelefon med skärm från en av de främsta tillverkarna. En telefon som har en åttakärnig processor och hela 128 GB internminne. Denna modell har ett betyg på 4.2 av 5.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple iPhone 6S Plus 128GB |
| Märke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone 6 |
Specifikationer | |
| Färg | Rosa, Silver, Vit, Grå, Guld |
| Skärmstorlek | 5.5 " |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Aluminium |
| Lanseringsår | 2015 |
| Operativsystem | iOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Nej |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
| Dubbla SIM-kortsplatser | Nej |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 1 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 4K, 1080p |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 12.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 60fps, 30fps |
| Kameraupplösning (fram) | 5.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Funktioner | |
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Vattentålig | Nej |
| Inbyggda sensorer | Barometer, Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare |
Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
| Minneskortsläsare | Nej |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | LCD |
| Skärmupplösning | 1080x1920 |
| Pixeltäthet (PPI) | 401 |
Minne | |
| RAM | 2 GB |
Lagring | |
| Internminne | 128GB |
Processor | |
| Processorkärnor | Dual Core |
| System on Chip (SoC) | Apple A9 |
| Processorhastighet | 1.84 GHz |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-version | 4.2 |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 2750 mAh |
| Snabbladdning | Nej |
| Trådlös laddning | Nej |
Mått | |
| Vikt | 192.0 g |
| Höjd | 158.2 mm |
| Bredd | 77.9 mm |
| Djup | 7.3 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2015-09-10 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .