Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Alla priser visas exklusive frakt. Just nu finns det inga aktuella butiker som säljer Apple iPhone 6S 64GB Space Grey, datan som visas är historiska priser.
Apple Apple iPhone 6S 64GB lanserades 2015 och den har packats med en bakre kamera (upp till 12 Mp), en 5 MP-frontkamera och en dual core-processor. Med en 4.7-tums LCD-skärm och en upplösning på 750x1334 pixlar är detta en telefon som levererar vad man kan förvänta sig.
Apple iPhone 6S 64GB är utrustad med en tydlig touchscreen som gör telefonen lättanvänd. Under huven hittar vi systemchippet Apple A8 and Apple A9 som körs på en 1.84 GHz dual core-processor. Tack vare denna hårdvara så kan dina appar köras laggfritt.
Utrustad med en kamera med 12 Mp upplösning är Apple iPhone 6S 64GB en perfekt telefon för dig som vill föreviga dina upplevelser. Frontkameran gör det enkelt att både använda telefonen som spegel och att ta selfies med! Med telefonens kamera kan du även filma i 60 fps samt 4K and 1080p-upplösning. Idag blir hörlursjack allt mer ovanligt, men den här telefonen har faktiskt ett gammalt hederligt 3.5 mm hörlursjack, så det är bara att plugga in och köra på som vanligt.
Idag är lägsta pris på Apple iPhone 6S 64GB kr. För det priset får du en telefon med skärm från en av de främsta tillverkarna. En telefon som har en dual core-processor och 64 GB internminne. Denna modell har ett betyg på 4.5 av 5.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple iPhone 6S 64GB Space Grey |
| Märke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone 6 |
Specifikationer | |
| Färg | Grå |
| Tillverkarfärg | Space Grey |
| Skärmstorlek | 4.7 " |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Aluminium, Glas |
| Lanseringsår | 2015 |
| Operativsystem | iOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| SAR-värde | 1.14 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 1 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Nej |
| Videoupplösning (max) | 4K |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 12.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 240fps |
| Kameraupplösning (fram) | 5.0 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | Lightning, 3.5 mm Jack |
| Minneskortsläsare | Nej |
Lagring | |
| Internminne | 64GB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Vattentålig | Nej |
| Inbyggda sensorer | Barometer, Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | LCD |
| Skärmupplösning | 750x1334 |
| Pixeltäthet (PPI) | 326 |
Minne | |
| RAM | 2 GB |
Processor | |
| Processorkärnor | Dual Core |
| System on Chip (SoC) | Apple A9 |
| Processorhastighet | 1.84 GHz |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-version | 4.2 |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 1715 mAh |
| Snabbladdning | Nej |
| Trådlös laddning | Nej |
Mått | |
| Vikt | 143.0 g |
| Höjd | 138.3 mm |
| Bredd | 67.1 mm |
| Djup | 7.1 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2015-09-09 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .