Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Alla priser visas exklusive frakt. Just nu finns det inga aktuella butiker som säljer Apple iPhone 6 Plus 16GB, datan som visas är historiska priser.
Apple Apple iPhone 6 Plus 16GB lanserades 2014 och bjuder på en dual core-processor, en 1 MP-frontkamera och en bakre kamera (upp till 8 Mp). Med en 5.5-tums Retina-skärm och en upplösning på 1080x1920 pixlar är detta ett bra val för dig på jakt efter en stabil telefon som kan möta alla dina behov.
Det här är en väldigt tålig mobil tack vare det inbyggda stötskyddet Frontkameran låter dig enkelt ta selfies och gruppbilder. Kameran låter dig även filma i upp till 60 fps med 1,080p-upplösning. Du hittar även ett klassiskt 3.5 mm hörlursjack så det är bara att plugga in hörlurarna direkt i telefonen, utan några adaptrar emellan.
Apple iPhone 6 Plus 16GB är utrustad med en 5.5-tums Retina-skärm med 1080x1920 upplösning. Den här telefonen körs på systemchippet Apple A8 som körs på en dual core 1.4 GHz processor. Med denna hårdvara kommer dina appar att flyta på laggfritt.
Idag är lägsta pris på Apple iPhone 6 Plus 16GB kr. För det priset får du en mobiltelefon med skärm från en av de främsta tillverkarna. En telefon som har en åttakärnig processor och 16 GB internminne. Denna modell har ett betyg på 3.8 av 5.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Apple iPhone 6 Plus 16GB |
| Märke | Apple |
Serie | |
| Serie | Apple iPhone 6 |
Specifikationer | |
| Färg | Silver, Svart, Vit, Grå, Guld |
| Skärmstorlek | 5.5 " |
| Seniortelefon | Nej |
| Material (skal) | Aluminium, Glas |
| Lanseringsår | 2014 |
| Operativsystem | iOS |
Kommunikation | |
| 4G | Ja |
| Hybridhållare för SIM | Nej |
| GPS | Ja |
| SAR-värde | 1.19 W/kg |
| SIM-kort | Nano-SIM |
| 5G | Nej |
Kamera | |
| Antal kameror fram | 1 |
| Antal kameror bak | 1 |
| Optisk bildstabilisering (OIS) | Ja |
| Videoupplösning (max) | 1080p |
| Inbyggd kamera | Ja |
| Kameraupplösning | 8.0 MP |
| Bildhastighet (max) | 60fps |
| Kameraupplösning (fram) | 1.2 MP |
| Blixt/Lampa | Ja |
| Främre kamera | Ja |
Anslutningar | |
| Anslutningar | Lightning, 3.5 mm Jack |
| Minneskortsläsare | Nej |
Minne | |
| RAM | 1 GB |
Lagring | |
| Internminne | 16GB |
Funktioner | |
|---|---|
| Vikbar | Nej |
| Stöttålig | Nej |
| Egenskaper | Stöd för hörselslinga |
| Vattentålig | Nej |
| Inbyggda sensorer | Barometer, Närhetssensor, Gyroscope/Accelerometer, Fingertrycksavläsare |
Skärm | |
| Pekskärm | Ja |
| Sekundär skärm | Nej |
| Display-typ | Retina |
| Skärmupplösning | 1080x1920 |
| Pixeltäthet (PPI) | 401 |
Processor | |
| Processorkärnor | Dual Core |
| System on Chip (SoC) | Apple A8 |
| Processorhastighet | 1.4 GHz |
Trådlöst | |
| NFC | Ja |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-version | 4.0 |
Strömkälla | |
| Utbytbart batteri | Nej |
| Batterikapacitet | 2915 mAh |
| Snabbladdning | Nej |
| Trådlös laddning | Nej |
Mått | |
| Vikt | 172.0 g |
| Höjd | 158.1 mm |
| Bredd | 77.8 mm |
| Djup | 7.1 mm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2014-08-26 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .