• Black Friday
  • Rea
  • Guider
  • Om oss
  • Rea
Hem & Hushåll
Vitvaror

Städutrustning & Rengöringsmedel

Behöver du städutrustning och rengöringsmedel? På PriceRunner hjälper vi dig att hitta rätt produkter för alla dina städbehov. Vi listar ett brett sortiment av städutrustning och rengöringsmedel från olika märken och butiker. Använd våra praktiska filter för att enkelt navigera bland alternativen. Du kan filtrera efter pris, funktioner eller användarrecensioner för att hitta det bästa alternativet för just dig. Oavsett om du letar efter en dammsugare, mopp eller rengöringsspray, kan du snabbt jämföra priser och egenskaper. Våra användarrecensioner ger dig insikt i vad andra tycker om produkterna, vilket hjälper dig att fatta rätt beslut. Vi ser till att du får mest valuta för pengarna genom att guida dig till de bästa erbjudandena. Börja här för att hitta den städutrustning och de rengöringsmedel som passar dina behov bäst!

Prova flexibla betalningar medKlarnaLär dig hur

Filtrera
  • Städutrustning & Rengöringsmedel
  • Rengöringsmedel
  • Städutrustning
  • Avfallshantering
  • Toalett- & Hushållspapper
  • Dispensrar

1000+ produkter

Visa som tabell
Städutrustning & Rengöringsmedel Jape Prick-Free Direct 500ml
Jape Prick-Free Direct 500ml
Flytande
95 kr
190,00 kr/L
1 butik
Städutrustning & Rengöringsmedel Katrin Inclusive Soap Dispenser
Katrin Inclusive Soap Dispenser
Tvåldispenser
260 kr
2 butiker
Städutrustning & Rengöringsmedel Vileda Microfibre Floor Cloth 2-in-1
Vileda Microfibre Floor Cloth 2-in-1
Tillbehör städutrustning
55 kr
1 butik
Städutrustning & Rengöringsmedel Sonnet Gall Soap 100ml
Sonnet Gall Soap 100ml
Flytande
35 kr
350,00 kr/L
1 butik
Städutrustning & Rengöringsmedel Ecover All Purpose Cleaner 1L
Ecover All Purpose Cleaner 1L
Flytande
73 kr
73,00 kr/L
1 butik
Städutrustning & Rengöringsmedel Bio Tex Color Detergent 1.8L
Bio Tex Color Detergent 1.8L
Flytande
193 kr
107,00 kr/L
1 butik
Städutrustning & Rengöringsmedel BIOkleen Facade Wash Eco 500ml
BIOkleen Facade Wash Eco 500ml
Flytande
71 kr
142,00 kr/L
1 butik
Städutrustning & Rengöringsmedel Harpic Power Plus Max10 Toilet Cleaning 800ml
Harpic Power Plus Max10 Toilet Cleaning 800ml
Bakteriedödande, Flytande
45 kr
57,00 kr/L
1 butik
Eucalan Lanolin Jasmine 500ml
Eucalan Lanolin Jasmine 500ml
Flytande
162 kr
324,00 kr/L
1 butik
Miele UltraTabs All in 1 60 Tablets
Miele
Miele UltraTabs All in 1 60 Tablets
60 st Tablett
299 kr
1 butik
Miele UltraPhase 2 Detergent WA UP2
Miele
Miele UltraPhase 2 Detergent WA UP2
238 kr
1 butik
Bio Tex White Liquid Detergent 700ml
Bio Tex White Liquid Detergent 700ml
Flytande
95 kr
135,00 kr/L
1 butik
Demineralized Water 10L
Demineralized Water 10L
Flytande
164 kr
16,00 kr/L
1 butik
Lambi Extra Soft Toilet Paper 72-pack
Lambi Extra Soft Toilet Paper 72-pack
72 st
929 kr
1 butik
Eco Egg Laundry Egg Refill Pellets 210 Washes
Trendande
Eco Egg Laundry Egg Refill Pellets 210 Washes
1 st Flytande
115 kr
1 butik
Floor Cloth
Floor Cloth
Svamp & Trasa
44 kr
1 butik
VIA Color Sensitive Washing Capsules 40pcs
VIA Color Sensitive Washing Capsules 40pcs
40 st Tablett
291 kr
1 butik
Borup Acetone 500ml
Borup Acetone 500ml
Desinficering, Flytande
60 kr
120,00 kr/L
1 butik
Air Wick Freshmatic Starter KIt Turquoise Oasis 300ml
Air Wick Freshmatic Starter KIt Turquoise Oasis 300ml
95 kr
317,00 kr/L
1 butik
Morphy Richards 12-in-1 Steam Cleaner 380ml
Morphy Richards 12-in-1 Steam Cleaner 380ml
Ångtvätt
1 128 kr
2 969,00 kr/L
Ej i lager
Surfactant Disinfectant 5L
Surfactant Disinfectant 5L
Flytande
1 695 kr
339,00 kr/L
1 butik
Metal Polish Liquid 1L
Metal Polish Liquid 1L
Flytande
357 kr
357,00 kr/L
1 butik
Sonett Toilet Cleaning Mint-Myrte 100ml
Sonett Toilet Cleaning Mint-Myrte 100ml
Flytande
29 kr
290,00 kr/L
1 butik
Minatol WC Scouring Stick
Minatol WC Scouring Stick
Handvänlig, Stick
25 kr
1 butik
Sodasan Rinse Gloss 500ml
Sodasan Rinse Gloss 500ml
Flytande
99 kr
198,00 kr/L
1 butik
Iiglo Compressed Air
Iiglo Compressed Air
Sprayflaska
139 kr
1 butik
Sonett Laundry Liquid Sensitiver 10L
Sonett Laundry Liquid Sensitiver 10L
Flytande
1 080 kr
108,00 kr/L
1 butik
Saga C-Fold 1-Ply Paper Towels 180-pack
Saga C-Fold 1-Ply Paper Towels 180-pack
180 st
41 kr
1 butik
Leifheit Clean Tenso Steam Mop Pad 2-pack
Leifheit Clean Tenso Steam Mop Pad 2-pack
Tillbehör städutrustning, 2 st
175 kr
1 butik
Neophos Shine & Protect Relaxant 800ml
Neophos Shine & Protect Relaxant 800ml
Flytande
107 kr
134,00 kr/L
1 butik
DL-44 500ml
DL-44 500ml
Flytande
345 kr
690,00 kr/L
1 butik
Jotun 2-in-1 Power Wash and Mold Disinfection Trätvätt 1L
Jotun 2-in-1 Power Wash and Mold Disinfection Trätvätt 1L
219 kr
219,00 kr/L
1 butik
Vileda MicroTuff Base 5-pack
-12%
Vileda MicroTuff Base 5-pack
Svamp & Trasa, 5 st
266 kr
302 kr
1 butik
Sage Descaler 4pcs
Sage
Sage Descaler 4pcs
4 st Pulver
399 kr
1 butik
Jotun 2-i-1 Kraftvask och mögeldesinfektion 4L
Jotun 2-i-1 Kraftvask och mögeldesinfektion 4L
599 kr
150,00 kr/L
1 butik
BIOkleen Facade Wash Eco 2.5L
BIOkleen Facade Wash Eco 2.5L
Flytande
331 kr
132,00 kr/L
1 butik
Grumme Kitchen Cleaning Spray 500ml
Grumme Kitchen Cleaning Spray 500ml
Flytande
65 kr
130,00 kr/L
1 butik
Grumme Window Cleaning Spray 500ml
Grumme Window Cleaning Spray 500ml
Flytande
51 kr
103,00 kr/L
1 butik
BIOkleen Trolley Protection Eco 2.5L
BIOkleen Trolley Protection Eco 2.5L
Flytande
569 kr
228,00 kr/L
1 butik
Greenline Stone Soap 2.5L
Greenline Stone Soap 2.5L
Flytande
199 kr
80,00 kr/L
1 butik
Finish Polyrattan Protect
Finish Polyrattan Protect
Flytande
165 kr
220,00 kr/L
1 butik
Electrolux Glass Hob Scraper
Electrolux
Electrolux Glass Hob Scraper
119 kr
Ej i lager
Neophos Machine Cleaner 300ml
Neophos Machine Cleaner 300ml
Flytande
64 kr
212,00 kr/L
1 butik
Neutral Concentrated Fabric Softener 1L
Neutral Concentrated Fabric Softener 1L
Flytande
84 kr
84,00 kr/L
1 butik
Borup Acetone 1L
Borup Acetone 1L
Desinficering, Flytande
59 kr
59,00 kr/L
1 butik
Spirella Bowl Soap Dispenser
Spirella Bowl Soap Dispenser
Tvåldispenser
188 kr
1 butik
Persil Ultimate Powercaps Non-Bio Detergent 50 Tablets
Persil Ultimate Powercaps Non-Bio Detergent 50 Tablets
50 st Tablett
391 kr
1 butik
Persil Non-Bio Washing Powder 130 Washes
Persil Non-Bio Washing Powder 130 Washes
Pulver
903 kr
1 butik

Städutrustning & Rengöringsmedel: 3 saker att överväga innan du köper

Att välja rätt städutrustning är avgörande för att göra städningen både effektiv och enkel. Fundera på vilka ytor du oftast rengör hemma och välj produkter som är anpassade för dessa. Om du till exempel har många trägolv kan en mikrofibermopp vara ett bra val, medan en dammsugare med HEPA-filter är idealisk för allergiker. Genom att matcha städutrustning och rengöringsmedel med dina specifika behov sparar du både tid och energi.

Många städutrustning och rengöringsmedel finns nu i miljövänliga varianter som är skonsamma mot både miljön och ditt hem. Titta efter produkter märkta med miljömärkningar som Svanen eller Bra Miljöval. Dessa märkningar garanterar att produkterna uppfyller strikta krav gällande hållbarhet och hälsa. Att välja miljövänliga alternativ bidrar inte bara till en renare planet utan kan också förbättra inomhusmiljön i ditt hem.

För att få bästa möjliga pris på städutrustning och rengöringsmedel rekommenderar vi att du jämför priser från olika återförsäljare innan du gör ett köp. Använd PriceRunner för att snabbt se vilka erbjudanden som finns tillgängliga. Dessutom är det klokt att läsa recensioner från andra kunder för att få en bättre förståelse av produktens prestanda och hållbarhet. Kundrecensioner kan ge insikt om eventuella problem eller fördelar som inte alltid framgår av produktbeskrivningen.

STÄDUTRUSTNING & RENGÖRINGSMEDEL

Vanliga frågor

Städutrustning & rengöringsmedel är verktyg och kemikalier som används för att rengöra och underhålla hemmet. Dessa produkter inkluderar allt från dammsugare och moppar till rengöringssprayer och tvättmedel. När du väljer, överväg produktens effektivitet, miljöpåverkan och om den passar dina specifika rengöringsbehov.

Städutrustning & rengöringsmedel finns i olika typer som dammsugare, moppar, borstar, trasor samt rengöringssprayer och tvättmedel. Varje typ har sina egna fördelar beroende på ytan du behöver rengöra. Välj produkter som passar bäst för dina specifika städuppgifter.

Städutrustning & rengöringsmedel väljs bäst utifrån dina behov, ytor du ska rengöra och eventuella allergier. Tänk på effektiviteten och om produkterna är miljövänliga. Läs recensioner och jämför priser för att hitta det bästa alternativet för dig.

Du har sett 48 av 9414 produkter.
1

...

59

...

118

120

122

...

160

...

197

Annons

Relaterat hos våra butiker

Sopkorg Brandhämmande 30L, Svart
I lager
Sopkorg Brandhämmande 30L, Svart
Sopkorg Brandhämmande 30L, Svart
1 273 kr
Frakt 100 kr
Cleanstepnordic
CleanstepnordicGå till Cleanstepnordic
Suma Bac D10, 2 liter desinfektion för ytor
I lager
Suma Bac D10, 2 liter desinfektion för ytor
DiverseySuma Bac D102 literdesinfektionsmedelpH-värde: 10,5
227 kr
Frakt 100 kr
Cleanstepnordic
CleanstepnordicGå till Cleanstepnordic
Sopsäck LD plast COEX 3L - 70L 600x900mm 40my svart - 25 st
I lager
Sopsäck LD plast COEX 3L - 70L 600x900mm 40my svart - 25 st
63 kr
Frakt 99 kr
Swemed
SwemedGå till Swemed
Luktförbättrare Organic Fix - 1L pH=7 odörätare
I lager
Luktförbättrare Organic Fix - 1L pH=7 odörätare
Används runt toaletter, urinoarer, badkar, golvbrunnar, sopkärl mm. Kan även användas på mattor, textila ytor ochmöbler. Organic fix odörätare innehåller speciellt anpassade verksamma mikroorganismer för luktbekämpning. Dessa bryter ner organiska material (urin, uppkastningar, matrester, mjölk mm).
144 kr
Frakt 99 kr
Swemed
SwemedGå till Swemed
CLINEX 77-893 Verkstadsrengörare
I lager
CLINEX 77-893 Verkstadsrengörare
PRODUKTSERIE: Floral; Innehåll [liter]: 1; Kem.egenskaper: tunnflytande; Koncentrat: ; Fatmodell: Flaska; Doft: Blush; Vätska:
84 kr
Frakt 99 kr
R
reservdelar24.seGå till reservdelar24.se
Svabbvagn NILFISK Mini
I lager
Svabbvagn NILFISK Mini
Minska tunga lyft och arbeta mer ergonomiskt. Praktisk svabbvagn som gör städarbetet smidigare och mer ergonomiskt. Utrustad med körhandtag som minskar behovet av tunga lyft och underlättar transport av vatten, rengöringsmedel och städutrustning. En funktionell lösning för effektiv rengöring i såväl mindre som större städmiljöer. Passar Nordex minisvabbhink. L 335 mm, B 245 mm, H 850 mm \n\n
1 283 kr
Fri frakt
Kontorsgiganten
KontorsgigantenGå till Kontorsgiganten
Skurborste styv för skrubbning
I lager
Skurborste styv för skrubbning
Professionell skurborste för många rengöringsuppgifter. Lämplig för rengöring av stora containrar, bord och maskinutrustning.
120 kr
Frakt 100 kr
Cleanstepnordic
CleanstepnordicGå till Cleanstepnordic
Vileda Original Fönsterduk 2-pack
I lager
Vileda Original Fönsterduk 2-pack
Viledas fönsterduk är utvecklad för att effektivt rengöra glasytor, fönster och speglar utan att lämna ränder, ludd eller fläckar. Tack vare sin speciella materialkomposition har duken en hög smuts- och dammupptagningsförmåga, vilket gör att den enkelt avlägsnar smuts, damm och fingeravtryck utan att kräva starka rengöringsmedel. Duken är tillverkad av en mjuk och skonsam fiberblandning som skyddar känsliga ytor från repor och skador. Dess absorberande egenskaper gör att den snabbt suger upp vatten, rengöringsmedel och andra vätskor, vilket minskar behovet av extra torkning. Efter rengöring lämnar duken en jämn och klar yta utan ränder eller rester. Viledas fönsterduk är mångsidig och kan användas både torr och fuktig. Förutom fönster och speglar fungerar den även bra för andra blanka ytor som glasbord, skärmar och andra ytor där en smutsfri finish önskas. För bästa resultat rekommenderas regelbunden användning, vilket hjälper till att bibehålla en klar och skinande yta över tid. Duken är återanvändbar och kan enkelt rengöras genom att sköljas för hand eller tvättas i maskin upp till 60 °C. Den har en generös storlek på 40 x 36 cm, vilket ger bra täckning och gör det enklare att rengöra större ytor med färre rörelser. Tack vare sitt snabbtorkande material är den redo att användas igen kort efter tvätt. Den gula-orange färgen på duken gör det enkelt att skilja den från andra rengöringsdukar i Viledas sortiment. Med sin hållbara och effektiva design är denna fönsterduk ett praktiskt hjälpmedel för den som vill ha skinande rena glasytor med minimal ansträngning.
55 kr
Frakt 29 kr
Megashop
MegashopGå till Megashop
5/4/3/2/1 st ersättningsmopphuvud till spinmopp, kompatibelt med O-Cedar/Easywring Spin Mop, 2-pack mikrofibermopphuvudrefiller, oslagbart värde, måst (1 st,5 st,4 st,2 pack,3-pack)
I lager
5/4/3/2/1 st ersättningsmopphuvud till spinmopp, kompatibelt med O-Cedar/Easywring Spin Mop, 2-pack mikrofibermopphuvudrefiller, oslagbart värde, måst (1 st,5 st,4 st,2 pack,3-pack)
1 st,5 st,4 st,2 pack,3-packABS
59 kr
Shein
SheinGå till Shein
Toalettpapper Katrin Classic Gigant S2, 2-lags, 200m, 12rl (200m)
I lager
Toalettpapper Katrin Classic Gigant S2, 2-lags, 200m, 12rl (200m)
Katrin Classic Gigant S2 är ett Svanenmärkt toalettpapper i 2-lags utförande med 200 meter per rulle. Pappret är tillverkat av återvunna återvunna och nya fibrer, avsett för offentliga miljöer med medelhög till hög besöksfrekvens som kontor, skolor och köpcentrum. Svanenmärkt toalettpapper för offentliga miljöer Katrin Classic Gigant S2 är framtaget för dispensrar i system S2 och passar platser där många använder toaletterna dagligen. De långa rullarna på 200 meter minskar antalet byten och förenklar underhållet för städpersonal. Rulllängd: 200 meter per rulle Färg: Vit Material: återvunna återvunna och nya fibrer System: S2 (Gigant) Toalettpapper för kontor, skolor och köpcentrum Produkten används i verksamheter där besöksflödet kräver toalettpapper som räcker länge mellan påfyllningarna. Det 2-lagiga pappret ger tillräcklig styrka och mjukhet för daglig användning utan att kompromissa med driftekonomi. Certifieringar och standarder Svanenmärkt – uppfyller Nordiska Ekolabels krav på miljöhänsyn vid produktion och råvaruval. Innebär bland annat begränsningar för kemikalier och krav på hållbart skogsbruk. Vanliga frågor om toalettpapper Katrin Classic Gigant S2 Vilken dispenser passar Katrin Classic Gigant S2? Katrin Classic Gigant S2 är avsett för dispensrar i system S2, även kallat Gigant-systemet. Kontrollera att befintlig dispenser är kompatibel med S2-rullar innan beställning. Hur mycket toalettpapper innehåller en förpackning Katrin Classic Gigant S2? Varje förpackning innehåller 12 rullar med 200 meter per rulle, vilket ger totalt 2400 meter toalettpapper. Det minskar lageryta och inköpsfrekvens för verksamheter med hög förbrukning. Är Katrin Classic Gigant S2 miljömärkt? Ja, produkten är Svanenmärkt. Det innebär att toalettpappret uppfyller Nordiska Ekolabels krav på miljöhänsyn genom hela produktionskedjan, inklusive krav på hållbara fibrer och begränsade kemikalieutsläpp.
689 kr
Kontorab
KontorabGå till Kontorab
Ingen lagerinfo
Mopp NLINE Allround Micro Clean 60 cm, torr/våt, allround
Torr-, fukt- och våtmopp av mikrofiber med högeffektiv rengöringsförmåga som fungerar utmärkt som allroundmopp för skolor, kontor, köpcentrum etc. Lätt till grov smuts på olika typer av golv. Linoleum, plast, lackade trägolv och stengolv med mera. Det är en utmärkt allroundmopp för skolor, kontor, restauranger, lager och verkstäder. Moppen är avsedd för alla typer av släta och ojämna golv. Rengör effektivt även utan kemikalier.
175 kr
Frakt 85 kr
Kontorsgiganten
KontorsgigantenGå till Kontorsgiganten
Swep Classic Safety Mop 35 cm
I lager
Swep Classic Safety Mop 35 cm
Swep Classic Safety Mop35 cm
307 kr
Frakt 100 kr
Cleanstepnordic
CleanstepnordicGå till Cleanstepnordic
Unger erGO! Wonderwaxer hållare 40cm
I lager
Unger erGO! Wonderwaxer hållare 40cm
Unger erGO! Wonderwaxer hållare 40cm
289 kr
Frakt 100 kr
Cleanstepnordic
CleanstepnordicGå till Cleanstepnordic
Vikan Sopset stängt borste 350mm Medium
I lager
Vikan Sopset stängt borste 350mm Medium
Vikan Sopset stängt m/borste,33 cm
718 kr
Frakt 100 kr
Cleanstepnordic
CleanstepnordicGå till Cleanstepnordic
Dammborste "Lange Maren" - Skaft 100 cm
I lager
Dammborste "Lange Maren" - Skaft 100 cm
Dammborste "Lange Maren" - Skaft 100 cm
271 kr
Frakt 100 kr
Cleanstepnordic
CleanstepnordicGå till Cleanstepnordic
TASKI Nano Multi Mop med droppskydd
I lager
TASKI Nano Multi Mop med droppskydd
TASKI Nano Multi Mop med droppskydd
8 773 kr
Fri frakt
Cleanstepnordic
CleanstepnordicGå till Cleanstepnordic

Du har sett 16 av 11726 produkter.

Annons

Effektiv städning med rätt städutrustning och rengöringsmedel

Att hålla hemmet rent och fräscht är enklare med rätt produkter. Med rätt rengöringsmedel och städutrustning blir städningen både effektiv och smidig. Från flytande rengöringsmedel till dammvippor och ångtvättar, det finns något för varje behov. Genom att använda PriceRunners smarta filter kan du enkelt hitta de produkter som passar dig bäst.

Välj rätt rengöringsmedel för alla ytor

Olika ytor kräver olika typer av rengöringsmedel. För att få bästa resultat är det viktigt att välja rätt produkt. Flytande rengöringsmedel är populära för sina mångsidiga användningsområden och finns i olika varianter för specifika ytor. De är effektiva för kök, badrum och andra områden i hemmet. Med rätt rengöringsmedel kan du enkelt hålla ytorna skinande rena och hygieniska.

Städutrustning för alla behov

Att ha rätt städutrustning kan göra stor skillnad i hur effektivt du kan städa. En flatmopp är exempelvis idealisk för att snabbt torka av golv, medan en dammvippa är perfekt för att ta bort damm från svåråtkomliga platser. För mer grundlig rengöring kan en ångtvätt vara ett bra val. Den använder ånga för att lösa upp smuts och bakterier, vilket gör den särskilt användbar i kök och badrum. Genom att använda städutrustning som passar dina behov kan du spara tid och energi.

Praktiska produkter för avfallshantering

Att hantera avfall på ett effektivt sätt är en viktig del av städningen. Med rätt produkter för avfallshantering kan du enkelt sortera och förvara skräp tills det är dags att slänga det. Det finns olika typer av soptunnor och påsar som är anpassade för olika behov. Välj en lösning som passar ditt hushåll och gör avfallshanteringen smidigare.

Toalett- och hushållspapper för dagligt bruk

Toalett- och hushållspapper är en nödvändighet i varje hem. För att säkerställa att du alltid har tillräckligt hemma kan du använda PriceRunner för att jämföra olika alternativ. Toalett- & hushållspapper finns i olika storlekar och kvaliteter för att passa olika behov. Genom att välja rätt produkt kan du både spara pengar och få en bättre användarupplevelse.

Dispensrar för smidig hantering

Dispensrar kan vara praktiska för att organisera och hantera olika produkter i hemmet. De finns i olika utföranden för att passa olika typer av papper och rengöringsmedel. En dispenser kan hjälpa till att hålla ordning och minska slöseri. Välj en modell som passar ditt hem och dina behov för att förenkla vardagen.

Smarta verktyg som hjälper dig att hitta rätt

Genom att använda PriceRunners olika verktyg kan du enkelt navigera dig fram till rätt alternativ. Utöver att jämföra priser kan du också ta hjälp av smarta filter, läsa användarrecensioner och se prishistorik.

Filtrera och sortera

Du kan filtrera på allt från önskat maxpris och märke till mer detaljerade egenskaper som material eller färg. Det gör att endast de produkter som är relevanta för dig visas. Förutom att priset kan variera mellan olika butiker är det också vanligt att leveranssätt, fraktkostnad och betalningsalternativ skiljer sig åt. Därför har vi gjort det möjligt att filtrera butikerna efter dessa faktorer, så att du lättare kan hitta det bästa alternativet för dig.

Recensioner: Se vad andra tycker om produkten

Recensioner från andra användare kan ge värdefulla insikter i produktens egenskaper och hållbarhet. Produktens betyg hjälper dig att snabbt bedöma populariteten och kundnöjdheten.

Prishistorik: Säkerställ att du hittat en bra deal

För att du ska vara helt säker på att ditt köp är en bra deal har du möjlighet att se prishistorik för produkten. Här kan du enkelt se prisutvecklingen och därmed snabbt avgöra om det faktiskt är en bra deal eller inte. Välj om du vill visa prishistorik för den senaste månaden, eller om du vill jämföra den under längre tid. Genom att klicka på “Välj butik” kan du även se historiken för en specifik butik.

Inspiration

Pollenallergi - 6 tips för att överleva våren

Pollenallergi - 6 tips för att överleva våren

Av Klarna

Populära sökningar i Städutrustning & Rengöringsmedel

PriceRunner
  • Black Friday 2026
  • Om oss
  • Kontakt
  • Nyhetsrum
  • Jobba hos oss

Sedan 1999 har PriceRunner hjälpt miljontals besökare att hitta bästa produkterna till bästa priserna.

PriceRunner är helt oberoende och gratis att använda. Vår vision är att vara tjänsten du alltid kan lita på vid jämförelse av produkter och priser. År 2022 blev PriceRunner en del av Klarna.

Du kan jämföra priser och produkter med oss i:

Danmark, UK, Sverige, Norge, USA, Tyskland, Österrike, Finland, Frankrike, Irland, Italien, Nederländerna, Spanien
Copyright 1999-2026 Klarna Technologies AB
Bilder på den här hemsidan kan vara AI-genererade.