Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Power Dynamics Power Dynamics PDC85 kan vara just den förstärkare du behöver för att höja dina ljudupplevelser. Du spelar smidigt och enkelt upp musik via den inbyggda Bluetooth-fu
Prova flexibla betalningar med
Promix Sweden
Power Dynamics PDC85, mediaspelare, förstärkare, FM, USB, MP3, SD/USB/BT/MP3 spelare. SKY-172.830
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Power Dynamics PDC85 är 3 293 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Med denna stereoförstärkare from Power Dynamics kan du äntligen njuta av riktigt högkvalitativt ljud. Denna stereoförstärkare har inbyggt RIAA så du kan ansluta en vinylspelare. Du kan också spela musik via Bluetooth.
En bra stereoförstärkare gör under för musik och filmer, så det är ett bra val för den som bara nöjer sig med det allra bästa. Du får tillgång till fantastiskt mycket musik tack vare att denna stereoförstärkare kan ta emot Bluetooth. Med en display på fronten så kan du få tillräcklig med information utan att behöva gå fram och titta närmare på denna stereoförstärkare.
Om du prisjämför den här modellen på PriceRunner ser du att det lägsta priset i dagsläget är 3293.00 kr. Det är också en topprankad modell sett till popularitet. Om vi jämför snittpriser för alla produkter i kategorin så har den här modellen ett pris som ligger under snittpriset, vilket kanske passar dig med en budget.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Power Dynamics PDC85 |
| Märke | Power Dynamics |
Typ | |
| Rörförstärkare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Typ av förstärkare | Stereoförstärkare |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Bild | |
| Uppskalning av bild | Nej |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej |
Funktioner | |
| Multizon | Ja |
| Fjärrkontroll | Ja |
| Automatisk högtalarkalibrering | Nej |
| Inbyggt DAC | Nej |
| Bryggkopplingsbar | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| DSP | Nej |
| Röststyrning | Nej |
| ARC | Nej |
Anslutningar | |
|---|---|
| Anslutningar | USB-A, 3.5 mm Jack, RCA (Line) |
| Antal RCA (Line) | 1 st |
| Antal högtalarkontakter | 2 st |
| Antal 3.5 mm Jack | 1 st |
| Antal USB-A | 1 st |
Skärm | |
| Display | Ja |
Ljud | |
| Radio | FM |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Mått | |
| Höjd | 4.4 cm |
| Djup | 24.5 cm |
| Bredd | 48.2 cm |
| Vikt | 5.4 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2018-12-19 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .