Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Anthem Anthem AVM 70 8K kan vara just den förstärkare du behöver för att höja dina ljudupplevelser. Produkten stödjer Dolby Atmos som ger ett mer realistiskt ljud med hjälp av takh
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Anthem AVM 70 8K är 49 990 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Anthem ger dig detta surroundförsteg som hjälper dig att få en högkvalitativ ljudupplevelse. Säkerställ att mediaspelaren har de ingångar du behöver för att ansluta TV, högtalare eller andra produkter du har hemma.
Om du är kräsen och tycker att endast det bästa ljudet duger, då är en surroundförsteg och ett par bra högtalare en smart investering. Dolby Atmos fulländar filmupplevelsen med möjlighet att ansluta högtalare som ska placeras i taket för en fantastiskt stor ljudbild. Tillgängligheten till musik blir fenomenal tack vare Bluetooth-funktionen. Den kan spela all musik du har på din telefon eller surfplatta. Det finns en display som anger enklare information. Den är placerad snyggt och lättöverskådligt på framsidan av denna modell.
För närvarande är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 49990.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Om man jämför modellens pris med resten av kategorin så är den dyrare än de flesta andra modeller, men med tanke på egenskaperna får du en premiumprodukt.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Anthem AVM 70 8K |
| Märke | Anthem |
Typ | |
| Rörförstärkare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Typ av förstärkare | Surroundförsteg |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Bild | |
| HDR-typ | HLG, Dolby Vision |
| Uppskalning av bild | Nej |
| QMS | Nej |
| VRR | Nej |
| HDR | Ja |
| 3D | Nej |
| ALLM | Nej |
Funktioner | |
| Multizon | Nej |
| Fjärrkontroll | Ja, Nej |
| Inbyggt DAC | Nej |
| Bryggkopplingsbar | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| DSP | Nej |
| Röststyrning | Nej |
| ARC | eARC |
Skärm | |
| Display | Ja |
Ljud | |
| Klass på slutsteget | M |
| Surroundljudformat | DTS-HD Master Audio, DTS:X, Dolby Atmos |
| Radio | FM |
Anslutningar | |
|---|---|
| Antal XLR Out | 6 st |
| Anslutningar | Koaxial S/PDIF, RJ45 (LAN), Optisk S/PDIF, USB-A, RCA (Line), HDMI |
| Antal Optisk S/PDIF Out | 1 st |
| Antal Koaxial S/PDIF | 2 st |
| Antal RCA (Line) | 5 st |
| Antal HDMI Out | 2 st |
| Antal HDMI | 7 st |
| Antal Optisk S/PDIF | 3 st |
| Antal RCA (Line) Out | 11 st |
| Antal USB-A | 1 st |
| Utgångar | Optisk S/PDIF, HDMI, RCA (Line), XLR |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja, Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Bluetooth-version | 4.2 |
| Appar som stöds | Spotify Connect |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Mått | |
| Höjd | 15.2 cm |
| Djup | 36.8 cm |
| Bredd | 43.2 cm |
| Vikt | 10.0 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-12-10 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .