Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Livet är för kort för dåligt ljud, och en rejäl förstärkare är ett bra sätt att börja på. Du kopplar in övriga enheter med XLR-kabel. En balanserad kabel för bättre ljud.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Behringer EP2000 är 3 185 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Förstärkaren är hjärtat i ditt stereosystem och den här modellen kommer att ge liv åt dina högtalare. Med bara stöd för en ingång så kan du bli lite begränsad i vad du kan koppla in till mediaspelaren.
En bra pa-förstärkare gör under för musik och filmer, så det är ett bra val för den som bara nöjer sig med det allra bästa. Denna pa-förstärkare ger ifrån sig 350 watt i 8 ohm. ARC-funktionen i HDMI-kabeln skickar ljudet åt båda hållen mellan TV:n och EP2000. Ett smidigt sätt att få surroundljud från det som visas på TV:n. Denna enhet har den mest klassiska färgen när det kommer till hifi och hemmabio utrustning, nämligen svart.
Det här är en av de allra mest populära modellerna på PriceRunner just nu och har för närvarande ett lägsta pris på 3185.00 kr. Den här modellen har fått ett bra snittbetyg på 4.9 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Behringer EP2000 |
| Märke | Behringer |
Typ | |
| Rörförstärkare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Typ av PA förstärkare | PA stereoförstärkare |
| Typ av förstärkare | Stereoslutsteg, PA-förstärkare |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Bild | |
| Uppskalning av bild | Nej |
| QMS | Nej |
| VRR | Nej |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej |
| ALLM | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | XLR |
| Antal högtalarkontakter | 2 st |
| Antal XLR | 1 st |
| Utgångar | Högtalarkontakter |
Skärm | |
| Display | Nej |
Watt | |
| Effekt per kanal (2 ohm) | 650 W |
| Effekt per kanal (8 ohm) | 350 W |
| Effekt per kanal (4 ohm) | 500 W |
Funktioner | |
|---|---|
| Multizon | Nej |
| Fjärrkontroll | Nej |
| Automatisk högtalarkalibrering | Nej |
| Inbyggt DAC | Nej |
| Bryggkopplingsbar | Ja |
| Appstyrning | Nej |
| DSP | Nej |
| Röststyrning | Nej |
| ARC | Nej |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Mått | |
| Höjd | 8.8 cm |
| Djup | 40.2 cm |
| Bredd | 48.3 cm |
| Vikt | 15.7 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-11-12 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .