Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

LD Systems LD Systems HPA 4 kan vara just den förstärkare du behöver för att höja dina ljudupplevelser. Modellen ansluts med RCA-kablar för klassisk stereo anslutning.
Prova flexibla betalningar med
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på LD Systems HPA 4 är 635 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 3 jämförda butiker.
LD Systems ger dig denna hörlursförstärkare som hjälper dig att få en högkvalitativ ljudupplevelse. Du kopplar samman denna hörlursförstärkare med hjälp av RCA-anslutningarna på baksidan.
En bra hörlursförstärkare gör under för musik och filmer, så det är ett bra val för den som bara nöjer sig med det allra bästa. ARC skickar ljudet i båda riktningarna mellan LD Systems HPA 4 och TV:n i HDMI-kabeln. Ett bra sätt att få flerkanalsljud från TV-sändningarna. Denna enhet har den mest klassiska färgen när det kommer till hifi och hemmabio utrustning, nämligen svart.
Om du prisjämför LD Systems HPA 4 på PriceRunner ser du att det lägsta priset för närvarande är 635.00 kr. Det är också en av de allra mest populära modellerna. Priset för den här modellen är under genomsnittet för kategorin, så har den de funktioner som du är ute efter kan det vara ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | LD Systems HPA 4 |
| Märke | LD Systems |
Typ | |
| Rörförstärkare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Typ av förstärkare | Hörlursförstärkare, PA-förstärkare |
Specifikationer | |
| Färg | Blå, Lila |
Bild | |
| Uppskalning av bild | Nej |
| QMS | Nej |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej |
| ALLM | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-A, 3.5 mm Jack, RCA (Line) |
| Antal RCA (Line) | 1 st |
| Antal 6.3 mm Jack Out | 4 st |
| Utgångar | 6.3 mm Jack |
Skärm | |
| Display | Nej |
Ljud | |
| Klass på slutsteget | A, D, H |
Funktioner | |
|---|---|
| Multizon | Nej |
| Fjärrkontroll | Nej |
| Automatisk högtalarkalibrering | Nej |
| Inbyggt DAC | Nej |
| Bryggkopplingsbar | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| DSP | Nej |
| Röststyrning | Nej |
| ARC | Nej |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Mått | |
| Höjd | 4.8 cm |
| Djup | 8.2 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2014-12-24 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .