Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Skytec Skytec SPL-300 kan vara just den förstärkare du behöver för att höja dina ljudupplevelser. Modellen ansluts med RCA-kablar för klassisk stereo anslutning.
Prova flexibla betalningar med
Promix Sweden
SPL300 Slutsteg 2x150W Peak Effekt svart, Förstärkare SPL300 2 x 150W Peak Effekt SKY-178.785
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Skytec SPL-300 är 1 059 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Med detta stereoslutsteg bygger du en bra grund för ditt ljudsystem, och du kopplar enkelt ihop det med passande högtalare. Med bara stöd för en ingång så kan du bli lite begränsad i vad du kan koppla in till mediaspelaren.
För att få fram det bästa från dina högtalare kan det vara värt att införskaffa en bra förstärkare. En stereoslutsteg hjälper till att förbättra ljudupplevelsen markant. ARC skickar ljudet i båda riktningarna mellan Skytec SPL-300 och TV:n i HDMI-kabeln. Ett bra sätt att få flerkanalsljud från TV-sändningarna. Denna enhet säljs i en klassisk och stilren svart färg, som sig bör när det är när det gäller hifi och hemmabio utrustning.
För tillfället är det lägsta priset på den här produkten på PriceRunner 1059.00 kr, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Skytec SPL-300 till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Skytec SPL-300 |
| Märke | Skytec |
Typ | |
| Rörförstärkare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Typ av förstärkare | Stereoslutsteg |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Bild | |
| Uppskalning av bild | Nej |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | RCA (Line) |
| Antal RCA (Line) | 1 st |
| Antal högtalarkontakter | 2 st |
Watt | |
| Effekt per kanal (4 ohm) | 150 W |
Skärm | |
| Display | Nej |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Funktioner | |
|---|---|
| Multizon | Nej |
| Fjärrkontroll | Nej |
| Automatisk högtalarkalibrering | Nej |
| Inbyggt DAC | Nej |
| Bryggkopplingsbar | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| DSP | Nej |
| Röststyrning | Nej |
| ARC | Nej |
Mått | |
| Höjd | 8.8 cm |
| Djup | 27.0 cm |
| Bredd | 48.2 cm |
| Vikt | 3.7 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2014-06-18 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .