Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

En stereoförstärkare är en viktig del om du är ute efter en grym ljudupplevelse. Att förstärka ljudupplevelsen kan göra stor skillnad för din musik.
Prova flexibla betalningar med
Promix Sweden
Power Dynamics PowerDyn, PDA-B1000 Pro förstärkare, SKY-171.192 Slutsteg 2x500W
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Power Dynamics PDA-B1000 är 4 097 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Med denna stereoförstärkare from Power Dynamics kan du äntligen njuta av riktigt högkvalitativt ljud. Den här mediaspelaren har bara stöd för en typ av ingång, så se till att den passar det du vill koppla in den till.
Om du är kräsen och tycker att endast det bästa ljudet duger, då är en stereoförstärkare och ett par bra högtalare en smart investering. Denna stereoförstärkare ger ifrån sig 350 watt i 8 ohm. ARC skickar ljudet i båda riktningarna mellan TV:n och Power Dynamics PDA-B1000 i HDMI-kabeln. Ett bra sätt att få flerkanalsljud från TV-sändningarna. Den finns att få i svart utförande. Det blir inte mer klassiskt än så och borde passa i de flesta mediamöbler.
Power Dynamics PDA-B1000 kostar 4097.00 kr här på PriceRunner, men jämför gärna priset mellan olika återförsäljare för att hitta bästa dealen för dig. Om vi jämför priset för den här modellen mot resten av kategorin så är det under genomsittet, vilket gör Power Dynamics PDA-B1000 till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Power Dynamics PDA-B1000 |
| Märke | Power Dynamics |
Typ | |
| Rörförstärkare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Typ av förstärkare | Stereoförstärkare |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Bild | |
| Uppskalning av bild | Nej |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-A |
Watt | |
| Effekt per kanal (8 ohm) | 350 W |
Skärm | |
| Display | Nej |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2012-01-04 |
Funktioner | |
|---|---|
| Multizon | Nej |
| Fjärrkontroll | Nej |
| Automatisk högtalarkalibrering | Nej |
| Inbyggt DAC | Nej |
| Bryggkopplingsbar | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| DSP | Nej |
| Röststyrning | Nej |
| ARC | Nej |
Mått | |
| Höjd | 10.0 cm |
| Djup | 33.0 cm |
| Bredd | 48.2 cm |
| Vikt | 10.9 kg |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .