Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Dynacord Dynacord SL1800 kan vara just den förstärkare du behöver för att höja dina ljudupplevelser. Istället för att köpa nya högtalare kanske en förstärkare kan ge nytt liv.
Prova flexibla betalningar med
Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Dynacord SL1800 är 10 351 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Dynacord ger dig denna pa-förstärkare som hjälper dig att få en högkvalitativ ljudupplevelse. Säkerställ att mediaspelaren har de ingångar du behöver för att ansluta TV, högtalare eller andra produkter du har hemma.
För att få fram det bästa från dina högtalare kan det vara värt att införskaffa en bra förstärkare. En pa-förstärkare hjälper till att förbättra ljudupplevelsen markant. Denna pa-förstärkare ger ifrån sig 550 watt i 8 ohm. ARC-funktionen i HDMI-kabeln skickar ljudet åt båda hållen mellan Dynacord SL1800 och TV:n. Ett smidigt sätt att få surroundljud från det som visas på TV:n. Denna enhet säljs i en klassisk och stilren svart färg, som sig bör när det är när det gäller hifi och hemmabio utrustning.
I vår prislistning kan du lätt få överblick över de olika priser som finns hos butikerna och just nu kostar Dynacord SL1800 10351.00 kr. Den här modellen har fått ett högt snittbetyg på 5 av 5 och alla dess funktioner gör den till ett bra köp.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Dynacord SL1800 |
| Märke | Dynacord |
Typ | |
| Rörförstärkare | Nej |
| Bärbar | Nej |
| Typ av PA förstärkare | PA stereoförstärkare |
| Typ av förstärkare | Stereoslutsteg, PA-förstärkare |
Bild | |
| Uppskalning av bild | Nej |
| HDR | Nej |
| 3D | Nej |
| ALLM | Nej |
Anslutningar | |
| Anslutningar | USB-A |
Watt | |
| Effekt per kanal (2 ohm) | 1250 W |
| Effekt per kanal (8 ohm) | 550 W |
| Effekt per kanal (4 ohm) | 900 W |
Skärm | |
| Display | Nej |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
Funktioner | |
|---|---|
| Multizon | Nej |
| Fjärrkontroll | Nej |
| Automatisk högtalarkalibrering | Nej |
| Inbyggt DAC | Nej |
| Bryggkopplingsbar | Nej |
| Appstyrning | Nej |
| DSP | Nej |
| Röststyrning | Nej |
| ARC | Nej |
Strömkälla | |
| Kraftkälla | Elnät |
Mått | |
| Höjd | 88.1 cm |
| Djup | 42.15 cm |
| Bredd | 48.3 cm |
| Vikt | 16.3 kg |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2009-09-23 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .