Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Från Ergopartner
Jabra Evolve2 85 Stereo headset, MS Teams, USB-A
MJ Multimedia
Evolve2 85 headset black MS, Link 380 BT adapter USB-A MS,1.2m USB-C to USB-A Cable, 3.5mm jack audio cable,Flight adapter, Carry case, Warranty and warning (safety leaflets)
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Jabra Evolve2 85 MS Stereo USB-A är 3 665 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 28 jämförda butiker.
De här hörlurarna tillverkade av Jabra är precis det som behövs för att kunna lyssna på din favoritpodcast. De ansluts till enheten enkelt och smidigt via Bluetooth och har en batteritid på 37 timmar.
Den trådlösa räckvidden är fantastiska 40 meter, så det är lugnt om du inte är precis vid din telefon eller dator.Med ett par schyssta hörlurar blir musikupplevelsen betydligt bättre.
Med den inbyggda mikrofonen kan du även använda detta headset till att ringa samtal.Den här modellen har väldigt bra batteritid på hela 37 timmar, så du behöver inte tänka på att ladda det så ofta.
Det här är en populär produkt som just nu har ett lägsta pris på 3665.00 kr. Den har ett mycket bra genomsnittligt betyg på 4.1 av 5 vilket innebär att andra kunder har varit mycket nöjda med produkten. Få en helt ny ljudupplevelse med detta grymma headset från Jabra.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Jabra Evolve2 85 MS Stereo USB-A |
| Märke | Jabra |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Typ av hörlur | Over-Ear |
| Gaming Headset | Nej |
Specifikationer | |
| Färg | Beige, Svart |
Ljudegenskaper | |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Storlek på elementen | 40.0 mm |
| Frekvensomfång (min) | 20.0 Hz |
| Effekttålighet | 50.0 mW |
| Känslighet | 117.0 dB/mW |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
Anslutningar | |
| Kontakttyp | 3.5mm, USB |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Bluetooth-codec | AAC, SBC |
| Trådlös räckvidd | 40.0 m |
| Multipoint | Nej |
Funktioner | |
|---|---|
| Ihopfällbara | Nej |
| Lämpliga för träning | Nej |
| Brusreducering | Aktiv brusreducering |
| Vattentålig | Nej |
| Simulerat surroundljud | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering av bakgrundsljud | Nej |
| Knappar & Kontroll | Svara/Avsluta, Play/Pause, Volym |
| Röststyrning | Ja |
| Trådlös | Ja |
| Avtagbar kabel | Ja |
Strömförsörjning | |
| Batteritid med brusreducering | 32.0 tim |
| Batteritid (vid användning) | 37.0 tim |
Mått | |
| Vikt | 286.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-07-24 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .