Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Lägsta pris på OnePlus Buds är 975 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
OnePlus Buds är ett perfekt val för dig som älskar att lyssna på musik. Din enheter parkopplas enkelt och smidigt tack vare Bluetooth, och batteriet räcker i 30 timmar.
Med ett par schyssta hörlurar blir musikupplevelsen betydligt bättre. En integrerad mikrofon gör den här modellen väldigt praktisk eftersom den till exempel går att använda för röstchattar.
Det här är en produkt som för tillfället har ett lägsta pris på 975.00 kr. Den har ett flertal inbyggda funktioner, vilket gör den till en väldigt flexibel modell. Få en helt ny ljudupplevelse med detta grymma headset från OnePlus.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | OnePlus Buds |
| Märke | OnePlus |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Typ av hörlur | In-Ear |
| Gaming Headset | Nej |
Specifikationer | |
| IP-klass | IPX4 |
| Färg | Blå, Vit, Grå |
Ljudegenskaper | |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Storlek på elementen | 13.4 mm |
| Frekvensomfång (min) | 20.0 Hz |
| Känslighet | 97.0 dB/mW |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
Design | |
| Konstruktion & Element | Dynamiska |
Strömförsörjning | |
| Batteritid (vid användning) | 30.0 tim |
Mått | |
| Vikt | 46.4 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2020-07-22 |
Funktioner | |
|---|---|
| Ihopfällbara | Nej |
| Brusreducering | Aktiv brusreducering |
| Vattentålig | Ja |
| Simulerat surroundljud | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Knappar & Kontroll | Svara/Avsluta, Play/Pause, Nästa/Föregående låt |
| Trådlös | Ja |
| Avtagbar kabel | Nej |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Trådlös teknologi | Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Trådlös räckvidd | 10.0 m |
| Wi-Fi | Nej |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .