Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Alla priser visas exklusive frakt. Just nu finns det inga aktuella butiker som säljer HyperX Cloud III Wired Black, datan som visas är historiska priser.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | HyperX Cloud III Wired Black |
| Märke | HyperX |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Typ av hörlur | Over-Ear |
| Gaming Headset | Ja |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
Ljudegenskaper | |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Storlek på elementen | 53.0 mm |
| Frekvensomfång (min) | 10.0 Hz |
| Känslighet | 100.0 dB/mW |
| Frekvensomfång (max) | 21000.0 Hz |
Anslutningar | |
| Kontakttyp | 3.5mm, USB |
Design | |
| Förslutning på kåpor | Sluten |
| Konstruktion & Element | Dynamiska |
Mått | |
| Vikt | 317.515 g |
| Kabellängd | 1.2 m |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2025-07-15 |
Funktioner | |
|---|---|
| Konsol | Playstation 5, Xbox One X, Xbox One, Xbox One S, Playstation 4, Xbox |
| Ihopfällbara | Nej |
| Lämpliga för träning | Nej |
| Vattentålig | Nej |
| Simulerat surroundljud | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering av bakgrundsljud | Nej |
| Knappar & Kontroll | Volym |
| Röststyrning | Nej |
| Trådlös | Nej |
| Avtagbar kabel | Ja |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Nej |
| NFC | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Multipoint | Nej |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .