Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Vi meddelar dig via e-post när produkten är tillbaka i lager hos någon av våra listade återförsäljare.
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Huawei FreeBuds Pro 3 Silver Frost är 2 189 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 2 jämförda butiker.
De här hörlurarna från Huawei gör att du kan lyssna i timme efter timme på både musik och poddar. De ansluts enkelt via Bluetooth och har en batteritid på 6.5 timmar.
Med ett par schyssta hörlurar blir musikupplevelsen betydligt bättre. Med den inbyggda mikrofonen kan du även använda detta headset till röstsamtal.
Det här är en populär produkt som för tillfället har ett lägsta pris på 2189.00 kr. Den har ett mycket bra snittbetyg på 4.7 av 5 vilket innebär att andra kunder har varit mycket nöjda med produkten. Få en helt ny ljudupplevelse med detta grymma headset från Huawei.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Huawei FreeBuds Pro 3 Silver Frost |
| Märke | Huawei |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Typ av hörlur | In-Ear |
| Gaming Headset | Nej |
Specifikationer | |
| IP-klass | IP54 |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Silver Frost |
Ljudegenskaper | |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Storlek på elementen | 11.0 mm |
| Frekvensomfång (min) | 14.0 Hz |
| Frekvensomfång (max) | 48000.0 Hz |
Design | |
| Konstruktion & Element | Dynamiska, Planar magnetiska |
Strömförsörjning | |
| Batteritid (standby) | 6480.0 tim |
| Batteritid med brusreducering | 4.5 tim |
| Batteritid (vid användning) | 6.5 tim |
Mått | |
| Vikt | 57.1 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-10-20 |
Funktioner | |
|---|---|
| Ihopfällbara | Nej |
| Lämpliga för träning | Nej |
| Brusreducering | Aktiv brusreducering |
| Vattentålig | Ja |
| Simulerat surroundljud | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering av bakgrundsljud | Ja |
| Knappar & Kontroll | Svara/Avsluta, Play/Pause, Nästa/Föregående låt, Volym |
| Röststyrning | Nej |
| Trådlös | Ja |
| Avtagbar kabel | Nej |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Trådlös teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-codec | AAC, LDAC, SBC |
| NFC | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Multipoint | Ja |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .