Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Lägsta pris på Shokz Openrun Pro Mini Beige är 1 949 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Denna modell är perfekt för träningspasset. De kopplas in med sladd för bästa möjliga ljudupplevelse och en inbyggd mikrofon som gör att du även kan ringa samtal. Koppla in hörlurarna och fly in i en värld av musikaliska underverk!
Detta headset har en batteritid på tio timmar och klarar sig förmodligen sig utan laddning under spelkvällen. Den trådlösa räckvidden är 10 meter, vilket gör att du kan röra dig ifrån din dator eller telefon och fortfarande vara parkopplad.
Det här är en populär produkt som för tillfället har ett lägsta pris på 1949.37 kr. Den har ett mycket bra snittbetyg på 4.8 av 5 vilket innebär att andra kunder har varit mycket nöjda med produkten. Få en helt ny ljudupplevelse med detta grymma headset från Shokz.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Shokz Openrun Pro Mini Beige |
| Märke | Shokz |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Typ av hörlur | Open-Ear (Bone Conduction) |
| Gaming Headset | Nej |
Specifikationer | |
| IP-klass | IP55 |
| Färg | Beige |
| Tillverkarfärg | Beige |
Ljudegenskaper | |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Frekvensomfång (min) | 20.0 Hz |
| Känslighet | 105.0 dB/mW |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
Design | |
| Passform | Clip-on/Öronbygel, Nackbygel |
| Förslutning på kåpor | Öppen |
Strömförsörjning | |
| Batteritid (standby) | 240.0 tim |
| Batteritid (vid användning) | 10.0 tim |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-10-10 |
Funktioner | |
|---|---|
| Ihopfällbara | Nej |
| Lämpliga för träning | Ja |
| Vattentålig | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering av bakgrundsljud | Nej |
| Knappar & Kontroll | Volym |
| Röststyrning | Nej |
| Trådlös | Ja |
| Avtagbar kabel | Nej |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.1 |
| Trådlös teknologi | Bluetooth |
| NFC | Nej |
| Trådlös räckvidd | 10.06 m |
| Wi-Fi | Nej |
| Multipoint | Ja |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .