Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Beyerdynamic DT 880 Pro 250 Ohm är 1 939 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 13 jämförda butiker.
Beyerdynamic DT 880 Pro 250 Ohm gör att du kan lyssna i timme efter timme på både musik och podcasts. De har en tre meter lång sladd och har en enkel och intuitiv design.
Med en lång sladd på hela tre meter blir det så mycket smidigare att koppla in headsetet i din dator eller telefon. Du behöver inte vara begränsad av en kort sladd. Over-ear-headset är inte lika kompakta som andra modeller, men har mer hårdvara och kan ge bättre ljudkvalitet.
Det här är en produkt som just nu har ett lägsta pris på 1939.00 kr. Den har ett mycket bra genomsnittligt betyg på 4.7 av 5 vilket innebär att andra kunder har varit mycket nöjda med produkten. Få en helt ny ljudupplevelse med detta grymma headset från Beyerdynamic.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Beyerdynamic DT 880 Pro 250 Ohm |
| Märke | Beyerdynamic |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Typ av hörlur | Over-Ear |
| Gaming Headset | Nej |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Ljudegenskaper | |
| Impedans | 250.0 ohm |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Frekvensomfång (min) | 5.0 Hz |
| Effekttålighet | 100.0 mW |
| Känslighet | 96.0 dB/mW |
| Frekvensomfång (max) | 35000.0 Hz |
Anslutningar | |
| Kontakttyp | 3.5mm |
Design | |
| Förslutning på kåpor | Halvöppen |
| Konstruktion & Element | Dynamiska |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-05-11 |
Funktioner | |
|---|---|
| Ihopfällbara | Nej |
| Vattentålig | Nej |
| Simulerat surroundljud | Nej |
| Mikrofon | Nej |
| Aktivering av bakgrundsljud | Nej |
| Röststyrning | Nej |
| Trådlös | Nej |
| Avtagbar kabel | Nej |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Nej |
| NFC | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Multipoint | Nej |
Mått | |
| Vikt | 295.0 g |
| Kabellängd | 3.0 m |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .