Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Lägsta pris på Defender FreeMotion B571 är 639 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Defender Defender FreeMotion B571 gör att du kan lyssna i timme efter timme på både poddar och musik. De ansluts till enheten enkelt och smidigt via Bluetooth och har en batteritid på åtta timmar.
Räckvidden är 10 meter, vilket gör att du kan röra dig ifrån din dator eller telefon och fortfarande vara ansluten. Att ansluta med en 3.5 mm-sladd är smidig och enkelt, det är bara att plugga in den i din enhet. Anslutningen med sladd ger dig också högkvalitativ ljudkvalitet.
Det här är en produkt som just nu har ett lägsta pris på 639.00 kr. Den har ett flertal inbyggda funktioner, vilket gör den till en väldigt flexibel modell. Få en helt ny ljudupplevelse med detta grymma headset från Defender.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Defender FreeMotion B571 |
| Märke | Defender |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Typ av hörlur | Over-Ear |
| Gaming Headset | Nej |
Specifikationer | |
| Färg | Grå |
Ljudegenskaper | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Storlek på elementen | 40.0 mm |
| Frekvensomfång (min) | 20.0 Hz |
| Känslighet | 105.0 dB/mW |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
Anslutningar | |
| Kontakttyp | 3.5mm, USB |
Design | |
| Förslutning på kåpor | Sluten |
| Konstruktion & Element | Dynamiska |
Strömförsörjning | |
| Batteritid (vid användning) | 8.0 tim |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2023-03-25 |
Funktioner | |
|---|---|
| Ihopfällbara | Ja |
| Lämpliga för träning | Nej |
| Vattentålig | Nej |
| Simulerat surroundljud | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering av bakgrundsljud | Nej |
| Knappar & Kontroll | Svara/Avsluta, Volym |
| Röststyrning | Nej |
| Trådlös | Ja |
| Avtagbar kabel | Ja |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Bluetooth-codec | AAC, SBC |
| NFC | Nej |
| Trådlös räckvidd | 10.0 m |
| Wi-Fi | Nej |
| Multipoint | Nej |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .