Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater

Annons
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Sennheiser Momentum 4 Wireless Black är 2 162 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 13 jämförda butiker.
Sennheiser Momentum 4 Wireless är ett perfekt val för dig som älskar att lyssna på musik. De ansluts enkelt via Bluetooth och en inbyggd mikrofon underlättar telefonsamtal när du är i farten.
Med ett par schyssta hörlurar blir musikupplevelsen betydligt bättre. Att ansluta med en 3.5 mm-sladd kan inte bli så mycket enklare, det är bara att koppla in den i din enhet. Anslutningen med sladd ger dig också grym ljudkvalitet.
Det här är en populär produkt som för tillfället har ett lägsta pris på 2162.00 kr. Den har ett mycket bra snittbetyg på 4.2 av 5 vilket innebär att andra kunder har varit mycket nöjda med produkten. Få en helt ny ljudupplevelse med detta grymma headset från Sennheiser.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Sennheiser Momentum 4 Wireless Black |
| Märke | Sennheiser |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Typ av hörlur | Over-Ear |
| Gaming Headset | Nej |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
Ljudegenskaper | |
| Impedans | 470.0 ohm |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Storlek på elementen | 42.0 mm |
| Frekvensomfång (min) | 6.0 Hz |
| Känslighet | 106.0 dB/mW |
| Frekvensomfång (max) | 22000.0 Hz |
Anslutningar | |
| Kontakttyp | 2.5mm, 3.5mm |
Design | |
| Konstruktion & Element | Dynamiska |
Strömförsörjning | |
| Batteritid med brusreducering | 60.0 tim |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2022-08-10 |
Funktioner | |
|---|---|
| Ihopfällbara | Nej |
| Lämpliga för träning | Nej |
| Brusreducering | Aktiv brusreducering |
| Vattentålig | Nej |
| Simulerat surroundljud | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Röststyrning | Ja |
| Trådlös | Ja |
| Röstassistent | Apple Siri, Google Assistant |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Trådlös teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-codec | AAC, aptX, SBC, aptX Adaptive |
| NFC | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Multipoint | Nej |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .