Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Technics EAH-AZ60E är 2 108 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
EAH-AZ60E från Technics är precis det som behövs för att kunna lyssna på din favoritpodcast. Din enheter parkopplas enkelt och smidigt med hjälp av Bluetooth, och batteriet räcker i fem timmar.
Bluetooth-teknologin låter dig ansluta det här headsetet till din telefon trådlöst och du behöver behöver aldrig trassla med några sladdar. Den här modellen har surroundljud, vilket ger dig tillgång till en mycket rikare och mer levande ljudupplevelse.
Det här är en populär produkt som för tillfället har ett lägsta pris på 2108.13 kr. Den har ett högt genomsnittligt betyg på 5 av 5 vilket innebär att andra kunder har varit mycket nöjda med produkten. Få en helt ny ljudupplevelse med detta grymma headset från Technics.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Technics EAH-AZ60E |
| Märke | Technics |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Typ av hörlur | In-Ear |
| Gaming Headset | Nej |
Specifikationer | |
| IP-klass | IPX4 |
| Färg | Svart |
| Tillverkarfärg | Black |
Ljudegenskaper | |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Storlek på elementen | 8.0 mm |
Strömförsörjning | |
| Batteritid med brusreducering | 4.5 tim |
| Batteritid (vid användning) | 5.0 tim |
Mått | |
| Vikt | 59.0 g |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-10-29 |
Funktioner | |
|---|---|
| Ihopfällbara | Nej |
| Brusreducering | Aktiv brusreducering |
| Vattentålig | Ja |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering av bakgrundsljud | Nej |
| Röststyrning | Ja |
| Trådlös | Ja |
| Avtagbar kabel | Nej |
| Röstassistent | Amazon Alexa |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Trådlös teknologi | Bluetooth |
| Bluetooth-codec | AAC, LDAC, SBC |
| NFC | Nej |
| Trådlös räckvidd | 10.0 m |
| Wi-Fi | Nej |
| Multipoint | Ja |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .