Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Lägsta pris på Naztech ANC1000 är 2 060 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Dessa hörlurar tillverkade av Naztech gör att du kan lyssna i timme efter timme på både podcasts och musik. De ansluts enkelt via Bluetooth och batteritiden är 50 timmar.
Den här modellen har väldigt bra batteritid på fantatiska 50 timmar, så du behöver inte tänka på att ladda det så ofta. Räckvidden är 10 meter, vilket gör att du kan röra dig ifrån din dator eller telefon och fortfarande vara ansluten.
Det här är en produkt som just nu har ett lägsta pris på 2060.45 kr. Den har ett högt genomsnittligt betyg på 5 av 5 vilket innebär att andra kunder har varit mycket nöjda med produkten. Få en helt ny ljudupplevelse med detta grymma headset från Naztech.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Naztech ANC1000 |
| Märke | Naztech |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Typ av hörlur | Over-Ear |
| Gaming Headset | Nej |
Specifikationer | |
| Färg | Grå, Svart |
Ljudegenskaper | |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Storlek på elementen | 40.0 mm |
Anslutningar | |
| Kontakttyp | 3.5mm |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth-version | 5.0 |
| Trådlös räckvidd | 10.0 m |
| Multipoint | Ja |
Strömförsörjning | |
| Batteritid (vid användning) | 50.0 tim |
Funktioner | |
|---|---|
| Ihopfällbara | Ja |
| Lämpliga för träning | Nej |
| Brusreducering | Aktiv brusreducering |
| Vattentålig | Nej |
| Simulerat surroundljud | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering av bakgrundsljud | Ja |
| Knappar & Kontroll | Svara/Avsluta, Play/Pause, Volym |
| Röststyrning | Nej |
| Trådlös | Ja |
| Avtagbar kabel | Ja |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-10-21 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .