Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Creative ChatMax HS-720 V2 är 318 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 8 jämförda butiker.
Ett gaming-headset från Creativesom är perfekt för dina gaming-behov. Det har en två meter lång sladd och du kan justera volymen med inbyggda knappar. Sätt på dig headsetet och ta dig an nästa quest med dina vänner!
En integrerad mikrofon gör den här modellen väldigt praktisk eftersom den till exempel går att använda för röstchattar. Med ett par schyssta hörlurar blir spelkvällen betydligt bättre och mer bekväm.
Det här är en produkt som just nu har ett lägsta pris på 318.00 kr. Den har flera inbyggda funktioner, vilket gör den till en väldigt flexibel modell. Med ett bra headset får dina tv-spelskvällar en helt annan upplevelse.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Creative ChatMax HS-720 V2 |
| Märke | Creative |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Typ av hörlur | On-Ear |
| Gaming Headset | Ja |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Ljudegenskaper | |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Storlek på elementen | 30.0 mm |
| Frekvensomfång (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensomfång (max) | 20000.0 Hz |
Anslutningar | |
| Kontakttyp | USB |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Multipoint | Nej |
Funktioner | |
|---|---|
| Ihopfällbara | Nej |
| Lämpliga för träning | Nej |
| Vattentålig | Nej |
| Simulerat surroundljud | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Knappar & Kontroll | Svara/Avsluta, Play/Pause, Volym |
| Röststyrning | Nej |
| Trådlös | Nej |
| Avtagbar kabel | Nej |
Mått | |
| Vikt | 135.0 g |
| Kabellängd | 2.0 m |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-06-25 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .