Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Lägsta pris på Jabra Evolve 80 är 3 828 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Jabra Jabra Evolve 80 MS Stereo är precis det som behövs för att kunna lyssna på din favoritpodcast. Hörlurarna ansluts med sladd, vilket ger en något bättre ljudkvalitet än trådlös anslutning och har inbyggd mikrofon, så de funkar för handsfree-samtal.
Over-ear-headset är inte lika kompakta som andra modeller, men har mer hårdvara och kan ge bättre ljudkvalitet.En inbyggd mikrofon gör den här modellen väldigt praktisk eftersom den till exempel går att använda för röstchattar.
Med ett par schyssta hörlurar blir musikupplevelsen betydligt bättre.
Det här är en produkt som för tillfället har ett lägsta pris på 3828.00 kr. Den har ett flertal inbyggda funktioner, vilket gör den till en väldigt flexibel modell. Få en helt ny ljudupplevelse med detta grymma headset från Jabra.
Jämför:
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Jabra Evolve 80 |
| Märke | Jabra |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Typ av hörlur | Over-Ear |
| Gaming Headset | Nej |
Specifikationer | |
| Färg | Svart |
Ljudegenskaper | |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Frekvensomfång (min) | 20.0 Hz |
| Frekvensomfång (max) | 20.0 Hz |
Anslutningar | |
| Kontakttyp | 3.5mm, USB |
Design | |
| Passar till | Kontor |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Ja |
| NFC | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Multipoint | Nej |
Funktioner | |
|---|---|
| Ihopfällbara | Ja |
| Lämpliga för träning | Nej |
| Brusreducering | Aktiv brusreducering |
| Vattentålig | Nej |
| Simulerat surroundljud | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering av bakgrundsljud | Nej |
| Röststyrning | Nej |
| Trådlös | Nej |
| Avtagbar kabel | Ja |
Mått | |
| Vikt | 324.0 g |
| Kabellängd | 0.0035 m |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2014-10-14 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .