Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Philips SHK2000 Pink/Purple är 222 kr, vilket är det billigaste priset just nu bland 7 jämförda butiker.
SHK2000 från Philips är ett perfekt val för dig som älskar att lyssna på musik. De har en sladd på 1.2 meter och har en enkel och intuitiv design.
Det här gaming-headsetet har en on-ear-design, vilket innebär att det är lättare och mer kompakta än de flesta over-ear-modeller. Med ett par schyssta hörlurar blir musikupplevelsen betydligt bättre.
Det här är en produkt som just nu har ett lägsta pris på 222.00 kr. Den har ett mycket bra genomsnittligt betyg på 4.4 av 5 vilket innebär att andra kunder har varit mycket nöjda med produkten. Få en helt ny ljudupplevelse med detta grymma headset från Philips.
Produkt | |
|---|---|
| Modellnamn | Philips SHK2000 Pink/Purple |
| Märke | Philips |
| Typ | Hörlurar |
Typ | |
| Typ av hörlur | On-Ear |
| Gaming Headset | Nej |
Specifikationer | |
| Färg | Rosa, Lila |
| Tillverkarfärg | Pink/Purple |
Ljudegenskaper | |
| Impedans | 32.0 ohm |
| Högtalarutförande | 2.0 (stereo) |
| Storlek på elementen | 32.0 mm |
| Frekvensomfång (min) | 12.0 Hz |
| Effekttålighet | 40.0 mW |
| Känslighet | 99.0 dB/mW |
| Frekvensomfång (max) | 22000.0 Hz |
Anslutningar | |
| Kontakttyp | 3.5mm |
Design | |
| Passar till | Barn |
| Förslutning på kåpor | Sluten |
| Konstruktion & Element | Dynamiska |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2014-07-03 |
Funktioner | |
|---|---|
| Ihopfällbara | Nej |
| Lämpliga för träning | Nej |
| Vattentålig | Nej |
| Simulerat surroundljud | Nej |
| Mikrofon | Ja |
| Aktivering av bakgrundsljud | Nej |
| Knappar & Kontroll | Volym |
| Röststyrning | Nej |
| Trådlös | Nej |
| Avtagbar kabel | Ja |
Trådlöst | |
| Bluetooth | Nej |
| NFC | Nej |
| Wi-Fi | Nej |
| Multipoint | Nej |
Mått | |
| Vikt | 100.2 g |
| Kabellängd | 1.2 m |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .