Bakmaskiner
Blenders
Brödrostar
Elvispar
Fritöser & Airfryers
Gasbrännare
Glassmaskiner
Grönsakssvarvar & Minihackare
Ismaskiner
Juicepressar
Kaffekvarnar
Kaffemaskiner
Kolsyremaskiner
Köksassistenter & Matberedare
Köksvågar
Köttkvarnar
Matkokare
Mattorkare
Pastamaskiner
Popcornmaskiner
Skärmaskiner
Smörgåsgrillar
Stavmixers
Vakuumförpackare
Vattenkokare
Våffeljärn
Övriga köksapparater
Annons
*Betala i 6 delbetalningar med Klarna: Representativt exempel: ett köp på 10 000 SEK över en 6 månaders delbetalningskredit med en tillämplig ränta på 21,9 % har en effektiv ränta på 21,9 %. Den totala kreditkostnaden uppgår till 10 578,53 SEK. Det är 6 betalningar totalt; 5 om 1 765,07 SEK vardera och den sista betalningen är 1 753,18 SEK. En initial delbetalning kan krävas. Tjänsten är endast tillgänglig för boende i Sverige som är över 18 år. Godkännande från Klarna krävs. Minsta köpbelopp är 250 SEK och högsta köpbelopp är 150 000 SEK. Kreditgivare: Klarna Bank AB (publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Org.nr: 556737-0431. Se villkor och andra regler.
Att låna kostar pengar!
Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.
Lägsta pris på Reflexion SB100 Soundbar är 650 kr, vilket är det billigaste priset just nu hos 1 butik.
Reflexion SB100 ger ett kraftfullare ljud än tevens inbyggda högtalare. Reflexion SB100 placerar dig framför en njutbar filmupplevelse med en stor ljudbild. Trots avsaknad av subwoofer bör du få extra djup till ljudet vid explosioner och tyngd när det behövs. Detta är ett system för att få ett bredare tv-ljud och en härligare filmkänsla.
Detta är en soundbar som du enkelt ansluter till teven som förhöjer dess ljud markant. Glöm surround och teknik. Här är det en klassisk uppsättning av två kanaler som ger filmen mer liv och förhöjer filmkänslan. Soundbaren kommer utan subwoofer så det mäktigaste mullret går troligtvis förlorat. Detta är en hemmabio som i all enkelhet ger en större känsla när det vankas film.
Den säljs i svart som är den absolut vanligaste färgen när det kommer till elektronik och högtalare.
För att sammanfatta så finns det många bra egenskaper hos Reflexion SB100. Reflexion SB100 kostar 650.00 kr här på PriceRunner. Priset är under genomsnittet för kategorin, vilket gör detta hemmabiosystem till ett bra köp. Har den funktionerna du vill ha så blir du säkert nöjd.
Anslutningar | |
|---|---|
| HDMI Pass-Through | Nej |
| Anslutningar | 3.5 mm Jack |
Frekvensomfång | |
| Frekvensomfång (max) | 18000.0 Hz |
| Frekvensomfång (min) | 80.0 Hz |
Watt | |
| Total watt (soundbar) | 48.0 W |
Ljud | |
| Kanalseparation | 2.0 |
Trådlöst | |
| Wi-Fi | Nej |
Mått | |
| Bredd (soundbar) | 40.0 cm |
| Höjd (soundbar) | 5.5 cm |
| Vikt (soundbar) | 0.45 kg |
| Djup (soundbar) | 6.0 cm |
Övrigt | |
| Listad hos PriceRunner | 2021-11-16 |
Informationen ovan kommer från olika externa källor och är endast tänkt som vägledning. Har du hittat något med den här produkten som ser tokigt ut? Eller har du förbättringsförslag? Skicka eller .